Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fajtájú, márkájú hajfesték? (szőke hajhoz)

Figyelt kérdés
Majdnem teljesen szőke a hajam, melirrel lett ilyen, egyre több kis melirt raktunk bele, mostmar csak a lenövésem barna, és szeretnem teljesen befesteni szőke hajfestékkel, de nem tudom melyiket vegyem. Segítenétek?

2014. nov. 4. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A melír mivel lett csinálva? Mert azzal lenne célszerű festeni is hogy egyszínű legyen... mert egy sötétbarna lenövésre mondjuk hiába festesz bolti festékkel, az nem lesz szőke, csak ha előtte le is szívatod.
2014. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen folyamaton esett át a hajam, már csak elvétve melíroztatok, pl 7-8 havonta.

Bolti festékből a garnier color naturals-t használom, igaz néha nem olyan hatású, színű az elvileg ugyanolyan festék, de annyi félét, drágábbakat is kipróbáltam, de mindegyik marta a fejbőrömet. Egyedül ez nem. Szóval én azért használom ezt a márkát :)

2014. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

nekem a melirt rendes szőkítő porral szívta le.

palettet vettem meg is csinaltuk tegnap, nem az igazi, de nem lett annyira rossz se. a hajam nem sotet barna alapbol, kicsit vilagosabb barna.

meg 2x / 3x be kell ezzel festeni úgy szerintem jó lesz.

2014. nov. 5. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!