Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajam van. Reggel...

Göndör hajam van. Reggel kivasalom de vasalás után 2 percre már hullámos és dús. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel rendesen kivasalom 2 percre rá már nem jó. Arról meg ne is beszélve,hogy reggel 7:30-kor kimegyek és kb. 20 percen keresztül sétálok és a hideg a pára iszonyatosan begöndöríti. Mindig betűröm a pulcsim alá de nem igazán segít. Tudtok valamit ajánlani?
2014. nov. 4. 21:51
 1/4 anonim válasza:
Szia! Na igen velem is ez van... Vagy is volt:D Én is állandóan gyepálom a hajam ilyenekkel, nekem szinte azonnal visszagöndörödött...:| Nekem az segített hogy hajszárítás előtt hajhabot teszel rá, és megpróbálod fésűvel egyenesre (vagy kevésbé göndörre:D) beszárítani. Egy két napig bírta, plussz ha még rá is vasalok, olyan szépen megmarad:) Érdemes lenne kipróbálnod :)
2014. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hajam van. Egy év küszködés után rájöttem, hogy jobb a göndör, úgyhogy mostmár arra "gyúrok", minél egészségesebb, fényesebb és göndörebb legyen. És most kiderült, másoknak is sokkal jobban tetszik ez, mint a vasalt hajam régen :)
2014. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vasald... tönkre sem teszed a hajad és sokkal szebb is mint az unalmas egyenes.
2014. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Találtam nemrég egy videót,amelyben a kiscsaj megmutatta hogy hajszárítás/vasalás,stb. nélkül hogyan egyenesíti ki a göndör haját. Megpróbálom összefoglalni:


Kellékek:

Hullámcsattok

Fürdősapka


1. Mosd meg a hajad!

2.A hullámcsattal rakd tele a hajad,tehát a fejoldaladon,és a maradékot egy szilikongumival fogd össze.

3. A fürdősapkát tedd a fejedre óvatosan,és hagyd így egész este a hajad! :)


Remélem tudtam segíteni! ;)

2014. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!