Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy 2000 fős...

Szerintetek egy 2000 fős faluban, kisvárostól 5 percre menne egy kozmetikai üzlet, pedikűr-manikűr-műkörömépítés, hennafestés, profi sminkkészítés tevékenységi körrel?

Figyelt kérdés
Tervezek egy kis üzletet hozzáépíteni a házhoz, a tanfolyamokat most fogom elkezdeni. Ez kb. minimum 1.500.000 forintos befektetéssel járna. Mi a véleményetek?
2010. jan. 27. 11:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

bocsi,de sztem nem..

ma egy közepes-nagyvárosban is visszafogják magukat az emberek az olyan luxust tekintve mint pl.fodrász,műkörmös,kozmetikus...henna meg aztán tényleg felesleges..

nem gondolom,h.egy faluban ez jobb lenne..


én NEM javaslom-

2010. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed! Várok még véleményeket! Szép napot!:)
2010. jan. 27. 11:48
 3/21 anonim ***** válasza:

milyen pl.az korösszetétele a falunak?gondolom sok az idős..vagy fiatal van több?

a közeli kisváros kb.milyen helyzetű?nagyon elmaradott,fejlődő??..Munkahelyek vannak?ugyanis ez generálja a keresletet mindenre.


az ország mely részéről van szó?..ez se minden h.pl.nyugati határmenti térség,pl.Győr közelében..vagy pl.BAZ megye...

2010. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*mindegy
2010. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg számít,hogy kik laknak a faluban és a kisvárosokban.Van-e megfelelő munkahely,vagy a városokban is nagy a munkanélküliek száma.Ha idős emberek vannak többségben,és sokan vannak munka nélkül akkor nem fog menni az üzlet.Ma már az is gondolkodik egy fodrászaton is akinek van pénze...Hennafestést még én sem igényelem pedig én a "megtehetem,hogy ilyenre költsek"kategóriába tartozom.
2010. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kb 2000 fős faluban élek, itt is van fodrász-kozmetika-sminkelés és bár nem vagyok bennfentes, szerintem egész jól megy, mert mikor oda megyek - én is járok oda elég gyakran - mindig sokan vannak. Bár városon biztos nagyobb a forgalom, de szerintem a falukban is van kereslet ilyen üzletekre.
2010. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szia! Sok betelepült fiatal család van, régi házakat megvették, átépítették. Győr-Moson-Sopron megyében van a falu, van egy panzió is, ott szórólap elhelyezési lehetőség. A kisvárosban sok a fiatal, de nem éppen sok a munkalehetőség:(

Én kereskedelemben dolgoztam nappalos-éjjeles beosztásban, de babám lett, és nem szeretnék már éjjelezni. Jó, ez nem ide tartozik, de a teljes képhez kell. Szóval most szeretném magam átképezni.

Jók a hirdetési lehetőségek, az is számít.

Saját weboldalt is tervezek, főleg a profi smink miatt. Esküvői, alkalmi, ballagási sminkek, komplett esküvői csomagokkal, akár házhoz is mennék. Itt a környéken ez hiányterület.

Menne az üzlet annyira, mintha 65.000 ft-ért egy boltban dolgoznék?

2010. jan. 27. 11:58
 8/21 anonim ***** válasza:
előnye lehet egy falusi kozmetikának,h. nincs konkurencia(általában nincs)..de akkor se mindegy h.kik laknak ott,és milyen a keresetük...
2010. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szia 11.58-as! Jó volt olvasni a véleményed, motíváló:)))
2010. jan. 27. 12:00
 10/21 anonim ***** válasza:

nah így már lehet h.más a helyzet.

GYMS megye ilyen szempontból optimális...ha nincs konkurencia és tudsz olyat nyújtani ami különleges akkor sikerülhet..


most ezek a fiatal családok hova járnak?mert ugye ha van már egy bevált helyük..lehet h.nehezebb őket elcsábítani..de ez se 100%.ha elég jó vagy és olcsó,átpártolhatnak.

2010. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!