Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ki engedné meg, hogy...

Lányok! Ki engedné meg, hogy vágjanak a hajából? (úgy, hogy az illető nem fodrász)

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám szokta néha, de csak tök egyenesen elvágja, szóval nem sok mindent lehet rajta elrontani.
2014. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én fodrászt alig eresztek, hogy vágjon a hajamból,mert félek, hogy túl rövidre vágja, nemhogyást...

Nekem is anyukám szokta, néha (ha megengedem neki). :)

2014. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátom vágja. Köze sincs a fodrász szakmához (gépész), de olyan jól levágja, ahogy még fodrász sem. Csak neki engedem, hogy ollóval közelítsen a hajamhoz.
2014. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos én meg kutyakozmetikus vagyok,tehát jól bánok az ollóval így vettem külön ollókat meg hajvágógépet, és az egész családot szinte én csinálom,tehát engedik igen :) Én meg szívesen csinálom. De én nem engedném hogy vágjon bárki is a hajamból, szintén magamnak csinálom 2 havonta egészségügyi vágást illetve tapper ollóval ritkítást.
2014. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fodrásznak sem engedném meg, magamnak vágom mindig. Másokban nem bízok.
2014. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor elegem lett a fodrászokból, amiért mindig elcseszték a hajam és SOHA nem olyan lett, mint amilyet akartam, akkor mondtam páromnak, hogy vágja le. Még életében nem vágott hajat, mégis olyan lett, amilyenre én akartam. Azóta megtanultam magamnak vágni, így olyan 3-4 éve én csinálom magamnak.
2014. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm festi és vágja a hajamat (sőt, nem csak nekem, hanem a baráti társaság nagy részének), és őszintén szólva, sokszor jobban megcsinálja mint a profi fodrász. Persze, ha a derékig érő hajat kellene vágnia rövidre, azt nem biztos, hogy bevállalná(nk), de 1-5 centit ő is tud vágni, meg a hajfestékkel is tud bánni, egyszer nem rontotta még el senki haját, pedig általában keverjük a festékszíneket a kívánt szín elérése érdekében
2014. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én kb 6-8 hónapja voltam fodrásznál, akkor is csak annyit kértem, hogy NE vágjon a hosszából csak ritkítsa egy kicsit. Na abból is csak az lett hogy 5 centivel rövidebb lett ,és össze vissza állt, egyik oldalon rövidebb lett mint a másikon. Azóta magamnak vágom ,de csak néha a töredezett hajvégeimet, akkor is csak egyenesre..:) Mikor barátommal még együtt voltunk, akkor neki is lenyírtam havonta ahol kellett, jobban mint addig az ő fodrásza.

16/L

2014. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÉN igen. akár 20centit is
2014. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!