Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? A dekoltázsom és...

Mészáros Ágnes, Gigi kérdése:

Mit tegyek? A dekoltázsom és a hátam nagyon pattanásos.13/L (SÜRGŐS lenne)

Figyelt kérdés

2 hét múlva úszni megy az osztály és nagyon félek, tudom, hogy kibeszélnek a hátam mögött. Nem is ez a baj, hanem a hátam és a dekoltázsom, mit tudnék ellene tenni?

Mély kivágasú pólókat és trikókat sem merek hordani.


2014. nov. 8. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a kamaszkor...
2014. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld teafa olajjal kenegetni (nem túl vastagon, esetleg hígítva - úgy ajánlják, nekem nem árt töményen sem, pedig érzékeny a bőröm).

Ez eléggé gyorsan leviszi a gyulladást. Remélem segít! :) Kitartást!

2014. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Használj fekete szappant, az szárítja. Esetleg dermofil pasztát is beszerezhetsz.

De 2 hét alatt nem fognak nyomtalanul eltűnni, ezzel számolni kell. Amúgy meg tojd le ki mit gondol, nem a te hibád hogy ilyen a bőröd.

2014. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akneroxid, nekem kevesebb, mint egy hónap alatt rendbe tette a hátamat.
2014. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz,mert nem biztos,hogy ha rákensz bármit is attól elmúlik és kitisztul.
2014. nov. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!