Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátnőm szeplős (nem az...

A barátnőm szeplős (nem az egész feje, csak az arca) és akár meg is halna (egy kis túlzással) egy olyan krémért vagy receptért vagy valamiért, amitől eltűnnek, vagy legalább elhalványulnak a szeplők. Szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Én amellett szavazok, hogy ne tüntesse el a szeplőit, mert szerintem szép így ahogy van, nem értem, hogy mért kellene eltünteni azokat, amikkel együtt született...ő így az, aki! . Csak azért kérek tőletek segítséget, mert tudja, hogy én itt regisztrálva vagyok, és megkért rá, hogy kérdezzem meg. Ez nem azt jelenti, hogy támogatom őt a szeplői eltüntetésében, hanem csak egy szivesség teljesítése :D
2010. jan. 27. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben lehetett kapni Ephelis zselét, most utánanéztem, ha másol nem kaptok, akkor netről rendeljetek: [link]

Ez elég jó, nem tűnteti ugyan el teljesen, de elhalványítja.

Van még a Vichy-nek is ilyen krémje, és az Ilcsi termékek között is van kifejezetten szeplők ellen.

A legolcsóbb viszont ha citromlével kenegeti. Az is halványít, csak a sebeket, pattanásokat csípi, és túl savas.

Remélem segítettem! :)

21/L

2010. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, köszönjük =)
2010. jan. 27. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeplős, azt nem tudod meggyőzni, hogy hagyja ott, mert szép. Mivel kisebbségi érzést ad a szeplő...Nekem is van sajnos...és bármit megadnék, hogy ne legyek az..BÁRMIT...
2012. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiss Felcso válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz :-( ilyenkor mikor kicsit olvasgatok a neten, hogy vannak mások is akik szeplősök akkor megnyugszom egy csöppet...de naggggyon remélem, hogy ahogy telik az idő elmúlnak, vagy legalább halványodnak...télen elfogadhatók, ezzel még együtt tudnék élni, de nyáron....már most félek így február vége fele, hogy nemsokára kezd sütni a nap........
2013. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!