Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnyább lett az arcbőröm az...

Csúnyább lett az arcbőröm az utóbbi időben, mit javasoltok rá? Többi lenn.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok (lassan 23), sosem kenegettem az arcom kenceficékkel, kifesteni is ritkán festem magam, mert a természetes szépség híve vagyok. Kb. az utóbbi egy évben azt vettem észre, hogy lényegesen romlott az arcbőröm állapota, egy-két helyen már talán ránc is látható, homlokomon menszesz előtt s után pattanások, s mire elmúlnak, jön a következő havi. Mit javasoltok, mivel tudnám ápolni, hogy szebb legyen? (azt kell tudni, hogy alapvetően száraz a bőröm, az arcomon viszont nem épp...)

2014. nov. 11. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz, arckezelésre.
2014. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikában ultrahangos kezelés nagyon jót tesz.
2014. nov. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mai világ nem díjazza a természetes szépséget.

45 évesen is nézzél ki úgy mint egy 20 éves. Ez már természetes a világnak. Sajnos.

2014. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a mannaszappan termékei beválltak, valamint a oliva beauty-tól a normalizáló antibakteriális arckrém
2014. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!