Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnás-feketés (előtte...

Sötétbarnás-feketés (előtte leszívott majd festett és kikopott, majd megint festett) hajamból vöröset bevállaljam? Részeltek lent.

Figyelt kérdés
Nagyon hamar megunom a hajszíneimet. Középbarna volt a hajam, később fekete. Nyár elején leszivattam ombréra ami lila volt és később rózsaszín. Most megint fekete lettem de4 a leszivott hajamat nem fogta be. viszont a tetejét igen. most vörös szeretnék lenni, de a fodrász azt mondta hogy szőkitéssel lenne érdemes csak, viszont akkor akár narancssárga is lehet a hajam, amit nagyon nem szeretnék. Kérlek minél hamarabb válaszokat. Bevállaljam vagy ne? és ha igen miért? vagy éppen miért ne?

2014. nov. 11. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen tönkre fog menni a hajad, én is így jártam, az lett a vége, hogy csak akkor néztem ki valahogy ha kivasaltam a hajam, ami mégjobban tönkretette. Szinte elkezdett berasztásodni magától a hajam egy idő után. Úgyhogy én levágattam ilyesmire: [link] Az elején még élveztem is, de már nagyon hiányzik a hosszú haj. Most már nagyjából vállig ér, és egészséges legalább. Én nem kezdeném előlről:) Most is nagy a kísértés, hogy világosabbra fessem, meg ellenállok neki :D

Ja, és nekem ráadásul nem szivatva volt, hanem hajradírt használt a fodrász (elvileg kíméletesebb, és persze drágább, de kinézetre ugyanaz a narancssárga lesz elsőre). Annyi a különbség, hogy nekem dauerolva is volt még kb. egy évvel a világostás előtt.

2014. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* még ellenállok
2014. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ahh köszi:SS a vágást akarom mindenképpen elkerülni, nekem hálisten nem töredezett és száraz hajam, hanem szinte teljesen egészséges :) köszönöm a normális választ:)
2014. nov. 11. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit:) Ha jó állapotban van a hajad, akkor talán még nem olyan kockázatos, de én akkor is inkább csak egy sötétebb vöröset vagy vörösesbarnát mernék megkockáztatni (világoshoz legalább kétszer kell neki kell esni, de inkább háromszor). Utána pedig rázúdítanék a hajamra mindenféle tápláló pakolást:)


Egy dolog jutott még eszembe, ami elvileg kíméletesebb, ha kísérletező kedvű vagy, a C-vitaminos világosítás:

[link]

2014. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nem vállalnám be.

A szőkített részt azért nem fogta be a festék mert nem csináltál előfestést..Annyi az egész,hogy az eredeti hajszínednek megfelelő vagy annál egy árnyalattal világosabb festéket kell felvinni a hajadra 10-15percig rajta hagyni majd lemosni és ezután jöhet a szín amit szeretnél.(Ezt már rendes hatóidővel rajta hagyni a hajon) Enélkül biztos,hogy nem marad meg a kívánt szín a hajadon.+ festett hajra való sampon,balzsam,hajpakolás stb stb használata.

A vörös amúgy is kényes,mert divatszín nem hatol be mélyen a haj rétegeibe hanem majdnem hogy csak a felületén tapad meg a hajnak és így hamar csúnyán fakul meg persze ehhez a tetejét is szőkíteni kellene ami meg szerintem nem éri meg a vörös miatt.

2014. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!