Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Péniszen és hónaljon hogyan...

Péniszen és hónaljon hogyan kell borotválni a szőrt?

Figyelt kérdés

Elég szőrös a hónaljam és a péniszem.Le szeretném borotválni,csak még sohasem csináltam ilyesmit.Mivel kenjem be előtte?Hogyan borotváljam fentről lefelé vagy lentről felfelé,mert azt mondják nem mindegy kipattoghat tőle a bőr.Olyan módon akarom leszedni,hogy ne vágjam meg magamat mert elég csúnya helyet hagy.Hogyan lehet azt egyáltalán borotvával leborotválni úgy,hogy ne vágjam meg magam,ha végighúzom a bőrömön az akkor nem vágja el? Vagy szedjem le hajnyírógéppel leszedi az egyáltalán?Vagy vágjam le ollóval,mondjuk az nem tetszik,mert teljesen le szeretném szedni.És a heréimnél hogyan borotváljam,az nagyon érzékeny terület?!

Ja és 14 éves korban 16-16.5 pénisz méret jó?



2014. nov. 12. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 14 éves vagy akkor sehogy, mégis mi a fenének bajlódnál 3 naponta ezzel? mert kb akkorra már tüsi lesz és vagy leszeded vagy viszket, szúr. látni senki nem látja úgy sem, szóval felesleges, kipattoghat bárhogy is csinálod.

A méret meg még mindig teljesen lényegtelen dolog.

2014. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tök feleslegesnek tartom ezeknek a területeknek a borotválását. Fiú vagy! Csupasz hónaljjal kb kicikiznének az osztálytársaid. Ha iszonyúan zavar, akkor a végéből vágj kicsit ollóval. De csupaszon nagyon furcsa lenne. Péniszről minek? Mármint csak a tövénél van ugye? Olyan sok, hogy komolyan zavar???? Inkább ebből is még csak ollóval vágj...a teljes leborotválás olyan drasztikus lépésnek tűnik...és szerintem nem illik egy későbbi férfihoz, ha ott tök csupasz.
2014. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

figyelj, 14 évesen mi a bajod a szőrrel? serdületlen kisfiú akarsz lenni újra? vagy az akarsz maradni?


ha már mindenáron nyírni akarod, akkor hajvágó géppel menj neki de legyen rajta a műanyag előtét hogy ne vágd meg a zacskódat


ameddig meg nincs aki a golyóidat nyalogassa (a kutya nem számít), addig meg tök mindegy, szőrös e vagy sem

2014. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban érzi magát szőrtelenül,miért ne? Ne kell róla lebeszélni,sokan borotválják már ebben a korban! Ki kell próbálni,ha nem jön be,gyorsan visszanő. Ollóval le kell nyírni egészen rövidre,majd fürdéskor lehet borotválni.Nekem sokkal jobb szőr nélkül!
2014. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én először minden irányba, tehát lefelé, fel, oldalra borotváltam, addig, hogy ne érezzem az újjaimmal, hogy volt rajta valaha ször. Nagyon begyulladtak a szőrtüszők. Aztán azt javasolták, hogy csak lefelé, amerre egyébként is nő, arra borotváljam. Ez vált be. Ha majd a bőröd hozzászokik, akkor már bátran lehet akár merre. Azért először a hajnyírót ajánlom, hogy szokasd a bőrt a borostához. Hetente-kéthetente elég először, hogy szokja a bőröd a borotválást, márha érzékeny. Ha remeg a kezed, vagy ügyetlenebb, akkor légy óvatos, inkább bízd másra.
2014. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Borotváld le mindkét helyen ha nem akarod hogy kicikizzenek
2014. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!