Megis mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Azzal a problemaval fordulok feletek, hogy nagyon toredezett a hajam. Mindent megprobaltam mar, folyton vagatom vasalni nem vasalom csak nagyon ritkan. Vallig ero de volt mar ennel rovidebb is, gondoltam ha levagatom jo rovidre helyre jon de semmi. Annyira szeretnek mar szep hosszu hajat. Mit tegyek?
2014. nov. 12. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt a problémám kb. fél évvel ezelőttig. Jártam vágatni de rá pár napra tört a vége, nem festettem, heti 2x vasaltam max. Megoldás: ricinus olaj 3 naponta (mikor már amúgy is mosni kellett volna), és bármilyen furcsa de Elevitet szedtem, napi 1x. Utóbbitól a körmöm is sokkal erősebb lett. Már mindegyikkel leálltam, sőt a hajam is festetem már, de nem törik az óta sem. 21/L
2014. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajmaszkot vegyél,erősebb,mint a pakolás vagy a balzsam.
2014. nov. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!