Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajproblémák? Tanácsok?

Hajproblémák? Tanácsok?

Figyelt kérdés

A hajam eléggé göndör, próbálom növeszteni

évek óta, de sosem látok változást, és nem is igazán szép tincses göndör,mert akkor még szép is lenne,hanem olyan mint a "széna",szerte szét áll,és mostanábba hullik is(remélem h csak az ősz miatt)Mit

gondoltok, mennyi ideig tart egy szép, hosszú

göndör hajkorona növesztése? És mit kellene

tennem érte? illetve h állîthatnám meg a hajhullást? Pár hónapja voltam vérvételen,akkor minden rendben volt,és sok almát,banánt,vitamint eszek.Talán megint vérvételre kellene mennem?Eddig ősszel sem hullott ennyire mint most,ezért is kicsit megrémültem h reggel csonókat fésülök ki,és napkőzben is sok esik ki!mit tegyek h szép hosszú és egészséges hajam legyen?


2014. nov. 15. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:

*csomókat

Még annyit fűznék hozzá,h a hajamat már régen enyhe ecetes vîzzel öblîtem le,és mostanában kb 1hónapja csalánlével is néha leöblîtem,úgy tudom h ezek jót tesznek a hajnak! szerintetek?

2014. nov. 15. 20:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, ezeket tartsd be:

1. vizesen ne fésüld a hajad, vagy használj erre való kifésülősprayt

2. ne törölközővel dörzsöld a hajad hanem mondjuk egy nem használt pólóval, mert sokkal finomabb az anyaga

3. balzsam helyett hajpakolást használj 10-15 percig a hajadon hagyva

4. ha van időd alkalmazz ricinus/kókuzs/olivaolaj hajpakolást, esetleg hajvégápolóként is használhatod ezeket

5. jó fésűd legyen, kíméletes, ne műanyag

6. étkezz egészségesen, ne egyél szemetet

7. mikor kezded a hajmosást, meleg vizet engedj rá, ha befejezed hideget, ez lezárja a hajvégeket

8. 1-2-3 havonta vágass a végéből

9. ha lehet selyempárnán aludj, esetleg egy selyemkendőt köss rá hogy ne dörzsölje a hajad

10. hord feltűzve hogy ne súrolja a pólódat

11. a hajgumijaid puhák legyenek, ne legyen bennük fém

12. masszírozd a fejbőröd, de ne a körmöddel

13. jó sampont válassz, lehetőleg szulfátmentes legyen

ennyi jutott hirtelen eszembe, remélem tudtam segíteni :)

2014. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. nov. 15. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!