Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vastag szálú hajnál belefér...

Vastag szálú hajnál belefér egy ilyen "drasztikus" festés 24 óra elteltével?

Figyelt kérdés
Majdnem 1,5 éve nem festettem már a hajamat, és most Schwarzkopf Perfect Mousse 1000-es gyöngyszőkét használtam, ami világos vöröses árnyalatra szívta ki az eredeti barnás-szőkés hajamat. Nem ezt az eredményt vártam, ezért vettem Palette Permanent Natural Colors 219-es szuper hamvasszőke árnyalatot, hogy az igazi szőke felé közelítsek. Ez utóbbi már ammóniát tartalmaz. Egyszer belefér egy 24 órán belüli "dupla szőkítés" vagy már egy ilyen húzással is leéghet, roncsolódhat nagyon a hajszerkezet? Tapasztalat?

2014. nov. 19. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor tanuljátok már meg: szőke hajat magadnak sose fess!Csak fodrász!Sz arrá megy a hajad!
2014. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik vendégem pont így járt. Azt hitte, a bolti festéktől majd olyan szép hamvas lesz a haja, mint amit a dobozon lát. Hát tévedett. Mire abból normális szőke lett, a haja állapota sokat romlott. (nagyon nem hiányzott az otthoni szakszerűtlen festés)
2014. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!