Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vasalt haj szép? Nekem pl....

A vasalt haj szép? Nekem pl. nem teszik a mű egyenes lenyalt haj. Pláne nem a szem vonalába belógó lapos frufru, sokkal szebb a természetes esés, hullám, vagy göndörség.

Figyelt kérdés
( (Kérlek ne azok a lányok írjanak, akik ki tudja hol divat? Szerint reggelente vasalnak mint az őrült )
2010. jan. 30. 10:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

úgy látom zömmel lányok írnak,a fiúkra lennék kíváncsi...

és végre egy páran, akinek sima a haja és nem vasal, ( ezt valószínű a vasalósok irigylik is))nincs nekem azzal semmi bajom, igen arra gondoltam 12 -15 éves, hátul sehogy se áll a haj, de elöl ami a tükörben látszik az levasalt, belógó nagyon menő.... fúúú. na ezt nem tartom szépnek, pláne, hoyg csupa szálka már a 200 foktól.

2010. jan. 30. 17:48
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
Ügyikém. :) az volt az első kérdésed, hogy a vasalt haj szép? Szerinted a linkekkel nem válaszoltam? Igenis szép tud lenni, ha rendesen megcsinálják... Gondolkodj már mielőtt beszólsz, kiscsibe.
2010. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja és ne sajnálj már le mindenkit, mielőtt szétesel az egódtól... sajnáld magad :)
2010. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!