Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúhajú lányok, hogy...

Hosszúhajú lányok, hogy hordjátok a hajatok?

Figyelt kérdés
évek óta növesztem, derékig ér, de egyre jobban zavar,és nem vagyok túl kreatív, általában össze van fogva és kész, de igy is mindenbe beleakad, összekócolódik könnyen.
2014. nov. 26. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Nekem valamivel derék alá ér és egyenes.

Kibontva nem szeretem, mert hamar kócolódik. Általában lófarokban van, ezt szoktam variálni. Hátra vagy oldalra, de ezen belül is még változatosan. Van, hogy magasra, van, hogy csak a fülem mögé. Néha be szoktam fonni, az is vagy hátra, vagy oldalra. Máskor konty hajfánkkal.

Teljesen kibontva sosincs, de van, hogy fonok bele egy tincset oldalra, vagy az első tincseket összefogom hátul.

2014. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Derékig ér és csak kiengedve hordom, engem soha nem zavart a hajam. Ha zavarna inkább vágatnám le minthogy kontyot csináljak meg összekössem.
2014. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátközépig ér,feltűzöm csattal,éjjelre összekötöm.Van mikor befonom vagy egyszerűen csak leengedem.
2014. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Fenékig ér. Munkába általában befonom. Millióféleképpen lehet, nem unalmas.


2-es: én meg azt írhatnám, hogy ha mindig csak kibontva akarnám hordani, jóval rövidebbre vágatnám.

2014. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk azt én sem értem, ha valakinek hosszú haja van, miért van állandóan összekötve.
2014. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lófarok, oldalra fonva, kiengedve. Igazából az esetek nagy részében kiengedve, itthon viszont zavar, úgyhogy összefogom
2014. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Fenékig érő hajam van, mióta kisgyerekeim vannak, mindig össze van kötve - a fejem tetején csinálok copfot, abból kontyszerűséget. Régen munkába mindig kiengedve hordtam, otthon copf vagy fonás.

Néha én is úgy érzem, hogy tök fölösleges nekem a hosszú haj, mikor már évek óta egyfolytában össze van kötve. De olyan jó látni a ledöbbent arcokat, mikor néha alkalomra szét van engedve :D Nagyon szép, csak nem praktikus.

2014. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kiengedve hordom, mert az a mániám, hogy felkötött hajjal lófejem van. :) Itthon hordom csak összekötve, de amúgy kiengedve szeretem. Göndör, vörös, hosszú hajam van, szeretem mutogatni kibontva.
2014. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!