Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke? Újrafestés? Mindenkinek...

Szőke? Újrafestés? Mindenkinek igy vab vagy csak rossz a fodrászom? Tobbi lennt.

Figyelt kérdés
Havonta járok a fodrászomhoz festetni világos szőke pár hónapja.nagyon szépen megcsinálta a szétstrapált hajam.de mikor megyek a lenövést átfesteni akkor csak ugy csinalja mindig h a töve egy kicsit sotetebb sőt sokkal kb..nem tudom engem zavar..a nővéremnél ugyan ez..csak ő régóta jár es a fele haja csúnyán lenőttnek látszik de a vége szép.a fodrász rossz vagy mindenkinel ez van?

2014. jún. 25. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan színűnek kéne lennie.

Elvileg, ha ugyanúgy keveri ki a festéket, akkor ugyanannak a színnek kell kijönnie.

Ki szokták mérni a festéket és a szőkítőt.

Ha csak úgy ránézésre csinálja és nem méri ki, akkor lehet, hogy az a gond.


Az én fodrászom vezet egy lapot mindenkinek, amire fel van írva pontosan, hogy mivel festette az illető haját, festék száma, stb., hogy mindig pont ugyanolyat tudjon kikeverni.

2014. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom normális-e, de sokaknál láttam ilyet. Ugyanazzal a festékkel kéne a tövét is festeni, amivel a hossza volt. Ha a hossza szőkítve is volt, akkor a tövét is elő kell szőkíteni, és csak azután festeni. Nem tudom a fodrászod így tesz-e.

Ha nem, lehet, hogy csak elővigyázatos, mert ha a hossza erős oxival volt szőkítve, és nem elég precízen viszi fel a szőkítőt a tövekre, és kerül a már szőkített részre, és az is ki lesz így újra szívva, letörhet az egész tincs.. lehet, hogy csak egy bizonyos hossz után fogja csak azt a "lenőtt" részt olyanra kiszőkíteni, mint a hossza. Ha legközelebb mész, majd kérdezz rá.

2014. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak maximálisan igaza van. Kérdezz rá, hogy miért ilyen.....azután válts fodrászt :(
2014. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem értem igazából,mert szalonban dolgozik ilyen puccos helyen. a lakóhelyén van kis üzlete odajárok ha van szabadideje. köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 25. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Fodrászokról nem tudok nyilatkozni, én itthon szőkítem magamnak, de mindig ugyanolyan a töve mint a hossza...
2014. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!