Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Nagyon rágom a...

Segítség! Nagyon rágom a körmömet de most elhatároztam hogy megnövesztem! Milyen házi csodaszerek vannak amitől pár nap alatt akár 1 cm-t nőhet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:

De cuki vagy, biztos egy édes kislány.

Jó is lenne, ha volna ilyen csodaszer, a buli előtt csak felkennénk, és hipp-hopp, már hosszú is a körmünk.

2014. dec. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
én nem tudok semmiféle ilyen csodaszerről :D szerintem kicsit lakozd ki és máris szebbek lesznek! :)
2014. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rakjál fel műkörmöt. kicsit vicces lenne, ha naponta 1cm-t nőne mindenkinek a körme... lol már a gondolat is
2014. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen csodaszer, mivel a köröm növekedése is a genetikán múlik, azon pedig nem lehet változtatni.
2014. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincsen csodaszer, viszont ha tudatosan vigyázol a körmeidre, megerősödnek, és kevésbé lesznek hajlamosak letörni. Vannak szépségvitaminok (én a Das Gesunde Plust használom a dm-ből), amik a körmöd mellett a bőrödnek és a hajadnak is jót tesznek, körömerősítő lakkok (nekem az essence vált be), és persze ami elengedhetetlen, az a megfelelő folyadékbevitel és az egészséges életmód.

Nem mondom, hogy így gyorsabban nőnek a körmeid, mert nem, de szebbek lesznek, az biztos.

ÉN most szedettem le a műkörmeimet, és én is körömerősítésbe és -növesztésbe kezdtem, úgyhogy eléggé ráálltam a témára.

2014. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem havonta nő kb. fél-háromnegyed centit a körmöm. Szépségvitaminnal plusz körömerősítő krémmel talán egy centit is, főleg ha nem vágom, hanem csak néha megreszelgetem, de akkor sem az első hónapban, inkább a másodikban. Én a vitamintól a lábujjkörmeimen vettem először észre a változást, mert 3 helyett 2 hónap után már vágni kellett (iszonyat lassan nő egyébként), de utána már a kezemen is jelentkezett a változás, hamarabb lettek a karmocskáim kényelmetlenül hosszúak, és kevésbé törtek.
2014. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Par nap alatt egy centit:DD ebreszto!!
2014. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!