Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti szőke hajból, hogy...

Eredeti szőke hajból, hogy tudok világosabb szőkét kihozni?

Figyelt kérdés

Befesteni nem szeretném.

Sampon vagy valami hasonló "trükk" érdekelne.


Most valami ilyesmi:


[link]


[link]



És ilyet szeretnék:


[link]


[link]



Valamint hogyan tudnám elérni azt a hatást amitől ilyen természetesnek tűnik? Félek egy színű lesz és sárga ("aranyló")amit nagyon nem szeretnék..



2014. dec. 1. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobban tetszik az eredeti hajszíned. a világosítás nem egyszerű dolog, azt semmiképpen nem ajánlanám, hogy nekiess a szőkítőporral. A C-vitamint (aszkorbinsavat) szokták ajánlani, nézz utána, az valamennyit talán világosít rajta.
2014. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez már sok, festék vagy egyéb vegyszer nélkül nem fog menni.

Nekem kb olyan színű a hajam, mint az utolsó linken. Szőke samponból a legjobb a John Frieda Sheer Blonde Go Blonder, de ez is csak hamvas fényt adott a hajamnak, árnyalatokat nem világosított rajta.


Ha természetes hatást szeretnél, válaszd a melírt. Sima C10-es világosszőke megfogja peroxid nélkül, és egész természetes a végeredmény. Tudom, mert én is próbáltam már.

2014. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Ez a C-vitaminos hajvilágosítás felkeltette az érdeklődésem, ki is próbáltam. Épp most van egy ilyen pakolás a hajamon. Kíváncsian várom az eredményt:) ( Csak sajnos most olvastam pár perce, hogy inkább festett hajra való, és az eredeti színen nem változtat, de azért bízom benne... nagyon örülnék ha legalább pár árnyalatot világosodna)
2014. dec. 6. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
nos, mi lett végül?
2014. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát nem lett valami drasztikus a változás... C-vitaminnal "szőkítettem" de utánaolvastam és nem 3-4 tabletta kellett volna. Írták pár helyen, hogy az aszkorbinsavat evőkanállal mérték... úgyhogy az én adagolásom elég csekély volt.

Talán mintha egy fél árnyalatot világosodott volna. De ezt is csak én látom. Páromat kérdeztem hogy lát e valami különbséget, hogy szőkült e valamit. Hosszú néma csend után kaptam egy nem túl meggyőző igent..

Legközelebb kipróbálom nagyobb menyiségben az aszkorbinsavat, hátha többet ér.

2014. dec. 19. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!