Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ellenzik a pasik annyira...

Miért ellenzik a pasik annyira a vörös hajat?

Figyelt kérdés
elolvastam egy jópár kérdést és szinte mindenhol azt láttam hogy a örös haj jön be a legkevésbé a fiúknak...nekem is vörös a hajam (természetes) é rengeteg ember szerint nagyon szép. Akkor itt miért nem jon be senkinek?

2014. dec. 1. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy hallottam, hogy sokaknak tetszik. Szexinek tartják. Nekem is volt vörös hajam, festett, de nagyon sokaknak tetszett.

Talán azért nem olyan népszerű, mert sokkal kevesebb lánynak áll jól, mint pl. a barna vagy a szőke.

2014. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Az undorító, rikító mű-vöröset 'ellenezzük' (legalábbis én), az csak taszító. Egy szépen karbantartott természetes szín valóban nagyon szép tud lenni.


Amúgy meg ízlés kérdése, van, akinek az sem tetszik :)

2014. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vörös haj nagyon ritka, aki vörös az legtöbbször festett, és kevés nőnek áll jól. A természetes vörös nagyon szép.
2014. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat
2014. dec. 1. 20:01
 5/7 supra01 ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a vörös haj, a vörös hajú lányok!

Mind olyan különleges, és ezt jó értelemben gondolom!

Szerintem valahogy a vörös hajú lányok mind nagyon aranyosak és egyediek!

2014. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, jó tudni hogy nem csak negativ válaszok vannak :)
2014. dec. 1. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
A vörös haj hallatán legtöbb embernek a piros, narancssárga, és egyéb mű árnyalatok ugranak be, és azok valóban taszítóak.
2014. dec. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!