Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom megnöveszteni...

Miért nem tudom megnöveszteni a hajam hosszúra?

Figyelt kérdés

Sok-sok éve próbálom megnöveszteni a hajam derékig érőre, de már beérném ha hátközépig érne.A vállam alá ér kb 10 centivel és ennyi.Volt, hogy 2 havonta vágattam az aljából volt, hogy fél évente, de egyik sem jó.Vékony szálú a hajam, de dús és hullámos.Kb kéthavonta egyszer használok hajszárítót, hetente 2x meg hajvasalót.Pakolásokat nem szoktam felrakni, vagy csak nagyon-nagyon ritkán.Natúr SLS mentes sampont és szintén natúr balzsamot használok.2010 óta nem volt festve a hajam, most natúr hennával van színezve kb 2 hónapja.Mindíg kiengedve hordom és van, hogy nedves hajjal alszom el, nem tudom, lehet ez is gond mert sokszor este mosok hajat.

Mit kéne tennem, hogy segítsem a hajamat a növekedésben.



2014. dec. 4. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy hossz aminél nagyobbra nem tudja növeszteni a haját, úgy látszik nálad ez ennyi. A hajszálak ugye hullanak, cserélődnek, úgy látszik a te hajad a hajszálak élettartama alatt ekkorára nő meg.
2014. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyértelmű, heti 2x vasalod, ez alapból tönkreteszi, heti 0 vasalással helyre jöhet és megoldódik a gond. Valamint soha ne feküdj le vizes hajjal, mert vizesen a legsérülékenyebb a haj. Hajvégekre használj argán olajat, az is sokat segíthet.
2014. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem kéne heti kétszer vasalni - jóval ártalmasabb amúgy, mint a hajszárító, pláne vékonyszálú hajnak gyilkos. A hajpakolások sem az ördögtől valók.

Az életmódodról nem írtál semmit. De ha belsőleg nincs rendben minden, teljesen mindegy mit csinálsz, nem lesz szép és egészséges a hajad. Anélkül pedig nem igazán fog megnőni sem.

2014. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a vasalás nem tesz jót neki.Elvileg a nedves hajjal alvás sem jó,de én is úgy szoktam szinte mindig,mégis nagyon hamar megnő mell alá a hajam(annál tovább nem hagyom nőni).
2014. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonó problémám volt, én heti egyszer vasaltam a hajam. Nekem a ricinusolaj segített, heti egyszer teszek egy ilyen pakolást (ricinusolaj+tojásfehérje) a hajamra. Már egy-két hónap után látható volt az eredmény, szebb lett a hajam, és nőtt is. Talán egy próbát megér..
2014. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, igyekszem megfogadni őket. :).

Akkor úgy látom a vasalás lesz a fő ludas, pedig azt gondoltam az nem olyan vészes heti 2x, de akkor mégis.Befogok szerezni olajokat is, hátha segítenének.A vizes hajjal alvást is hanyagolnom kéne lehet.

2014. dec. 4. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi kérdező, hogy fiúként hozzászólok, de én is növesztem, nekem viszont 10 cm-nél tovább nem nő, akármit csinálok és rohadt idegesítő. pedig nem használok szárítót, nyilván vasalót sem, táplálom magam kívül-belül és mégis. ez van.
2014. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!