Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz, törékeny,...

Nagyon száraz, törékeny, sérült, összesen 2x melírozott szőke hullámos, dús hajam van. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Szeretném ha puhább és fényesebb lenne. Ja és nem lenne törékeny. Sokan azt mondják, hogy a sampon káros. Mit csináljak vele, mit rakjak rá? Amúgy dauerezni is szerettem volna, de lemondtam róla, mivel úgy tudom szárítja a hajat, és az enyém az már így is száraz. Előbb szeretném, hogy a hajam jobb minőségű legyen, szerintetek utána érdemes dauerozni?

2014. dec. 4. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 14L
2014. dec. 4. 15:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Festés,vasalás szokta tönkre vágni.Használj balzsamot!
2014. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
vasalani nem szoktam, és használok balzsamot csak nem nagyon használ :/
2014. dec. 4. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Sampont csak fejbőrre tegyél, hajhosszra ne. Balzsam helyett a Latte tejproteines pakolását ajánlom. Beszerezhetnél bioboltból argán olajat is, nekem az tette rendbe leggyorsabban a száraz, szőkített hajam.
2014. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!