Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszabb hajú lányok! Télen a...

Hosszabb hajú lányok! Télen a sapka alatt és anélkül milyen frizurátok van?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Ne haragudj, de nem értem a kérdést :D

A sapka viselése nem csinál más frizurát, szóval nekem ugyanolyan azzal és anélkül is a hajam: váll alá érő, természetes sötétszőke, enyhén hullámos.

2014. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mindig ugyanúgy hordom a hajamat, kiengedve, és oldalt eltűzöm egy csattal hogy nem lógjon a szemembe. Télen is meg máskor is. :)
2014. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 10 éves koromban volt rajtam utoljára sapka, és már akkor is utáltam. El sem tudom képzelni, hogy mondjuk ráhúzzam egy kontyra vagy akár egy copfra például. :D Vagy aki sapkát hord, az télen csak olyan frizurákat csinál magának, amire rámegy a sapka?
2014. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem hordok sapkát.
2014. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem hord sapkát télen, az ne csodálkozzon majd ha kifagynak a hajhagymái és szépen a haja is hullani kezd... Ezért is hordok sapkát. Na meg azért mert el nem tudnám képzelni hogy 0 fokban sapka nélkül legyek kint az utcán. Egyébként nekem mindig ki van engedve a hajam sapka alatt, (egyébként is) ezért is mosom sűrűbben télen, hogy mindig friss legyen.
2014. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig megvan csinálva valahogy a hajam, a sapka nem befolyásol semmit.
2014. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokan azért nem hordanak sapkát mert lelapul a haj és sokkal hamarabb lesz zsíros.
2014. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem se nem lapul se, se nem lesz hamarabb zsíros.
2014. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ugye nyilván lelapul sapka alatt a hajatok, akkor mit csináltok, ha pl. randitok van étteremben, moziban vagy egyéb zárt helyen.?
2014. dec. 7. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Viszek magammal fésűt és gyorsan megfésülködök. Sose lapul le úgy a hajam a sapka alatt hogy vállalhatatlan legyen, ahhoz egész nap fent kellene lennie.
2014. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!