Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szeretnék újitani...

Lányok! Szeretnék újitani picit. Ti min változtattatok magatokon szakítás után?

Figyelt kérdés
Most szakítottam szeretnék valami változást. Néhány hónapja elkezdtem növeszteni a hajam, félek megbánnám ha levágatnám. Más szín nem jöhet szóba, mert nemrég volt festve.

2014. dec. 6. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem edzeni, szebb lettem mint voltam és ez fel is tűnt neki.
2014. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én vágattam/befestettem a hajamat, de mint írod, nálad ez nem jó ötlet.
2014. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én csak egyszerűen jobban odafigyelek magamra. Új sminkeket próbálok ki, mindig rendbeteszem/kifestem a körmeim, ruhatáron újítok, ilyenek.
2014. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én semmit. Azelőtt is jó voltam így, azután is. Majd változtatok, ha azt akarom, akkor viszont tudni fogom magamtól is és nem kell mások véleménye hozzá. Csak azért meg nem változtatnék, hogy változtassak. Semmi értelme. Vegyél néhány új ruhát vagy valami.
2014. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szeretnék változtatni, ez az előző szakítás után is segített. Nyílván egyedül is ki tudok találni valamit, de hátha valaki ond valami használhatót, mint pl. az első aki az edzést mondta, szerintem bele is vágok, mert azt már tervezem :)
2014. dec. 6. 14:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem változtattam Én se. Max annyit (ha ez változásnak számít) hogy az átlagosnál még többet edzek és jobban odafigyelek az egészséges kajákra. 3 hónapja szakítottunk azóta sokkal csinosabb vagyok, az arcomról pedig eltűntek a pattanások, hála az egészséges életmódnak.
2014. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Vágasd fokozatosra a hajad?:) de a legjobb ha el kezdesz edzeni!;)
2014. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Testmozgás, táplálkozás, gyantáztatás, ruhatár felfrissítése, esetleg szemöldökfestés, tetováltatás, piercing valahova.. :D Hirtelen ennyi jut eszembe. :)
2014. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudod hogy szól A "mondás" : Soha ne sírj fiú után, inkább csinálj pár guggolást, hogy ők sírjanak, amiért ez a segg már nem az övék :D

Amúgy én máskor tetoválást csináltattam, ezzel zártam le egy fejezetet ( főként egy nagyon rossz kapcsolatot)

2014. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:) köszönöm mindenkinek.
2014. dec. 6. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!