Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lehet az arcbőr típusom?

Milyen lehet az arcbőr típusom?

Figyelt kérdés
Csináltam ilyen teszteket, de nem igazán jött be, ezért titeket kérdeznék. :D Szóval a homlokom pattanásos, de ilyen kicsik és sok van belőlük. Az orromon nincsenek ilyenek, viszont ott jobban fénylik és ilyen pirosabb is :D Az állam ugyan ilyen. Pattanás van még a szemöldököm mellett, és egy kicsit a homlok felett a hajamba is vannak de az csak közelről látszik, amúgy nem. :D A szemeim alatt is fényesebb és kicsit pirosabb a bőr. Viszont a két arcomon, főleg a szélén nincsen semmi, jó tapintású és nem fénylik. Szerintem vagy vegyes vagy zsíros bőröm van, szerintetek melyik? :)

#arcőr
2014. dec. 6. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kombinált. Nekem is hasonló
2014. dec. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. dec. 7. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsíros kombinált.
2014. dec. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itt kezdődnek a problémák
2014. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy érted hogy itt kezdődnek a problémák?
2014. dec. 7. 13:00
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy bírom az ilyeneket.. hogy "itt kezdődnek a problémák" de azt nem mondaná meg, hogy miért.. -_-

Amúgy nem kezdődött semmilyen probléma, sőt javult.

Máskor ha írsz akkor adj egy korrekt választ és ne csak párszavas mondatokat írj, én nem fogom találgatni hogy most ugyan miért kezdődnének a problémák. Ha pedig csak ilyen hagyagul tudod kifejezni magad és gondolataidat, úgy hogy más nem érti, akkor ne írj. Kösz.

Másrészt nem volt igazad sem..

2014. dec. 21. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!