Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Béna a frufrum mit csináljak?...

Béna a frufrum mit csináljak? Mennyi idő alatt nő vissza?

Figyelt kérdés

Magamnak vágtam telifrufrut.!csak a vége olyan szögegyenes úgy áll mint a seprű pedig függőlegesen vágtam bele az ollóval.

Meg van egy forgóm oldalt így olyan hülyén szétáll.mennyi idő kell hogy megnőjön úgy hogy oldalfrufrut lehessen belőle csinálni??MIlyen praktikákkal lehet felfogni??:(


2010. jan. 31. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

használj vitanol C-t vagy pedig de miclén regenert, mindkettő hajnövesztő ha beírod itt a keresőbe h vitanol C v de miclén regener olvashatsz tapasztalatokat :)

am mindkettő 500 ft a rossmanba

és sztem addig csatold fel a frufrud

2010. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Édes egy szívem, szerinted mi azt honnan tudjuk, hogy mennyi idő alatt nő meg a te hajad? :D Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket.. Csatold oldalra vagy valahogy fel. Ja és ha most vágtad le, akkor segít raja egy hajmosás. Nem fog majd úgy szétállni. Ha frissen van vágva nekem is olyan seprűs, de ha megmosom utána már jobban beáll. Szóval próbáld meg hátha jó lesz.
2010. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom amúgy engem is idegesítenek ha naponta olyan kérdések jelennek meg hogy hogyan nő meg a haj leggyorsabban.CSak egy kis együttérzés meg néhány tanács nagyon jól esik:)

amúgy úgy vágtam hogy megmostam kivasaltam .mert vizesen veszélyesebb lett volna.dehát így is béna főleg hogy szétnyíik szóval kicsit növesztem és oldalfrufrut cisnéok belőle

2010. jan. 31. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 cm-vel megnő, akkor már simán oldalra tudod fésülni. Nekem ősszel és télen mindig teli frufrum van, aztán tavasszal kezdem növeszteni, hogy nyárra oldalfrufrum legyen. Épp most nézegettem a tavalyi képeimet, januárban még teli frufrum volt, márciusban meg már tök jó oldalfrufrum!
2010. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de te ilyenkor szoktál belőle vágni hoyg fokozatosan simuljon oldalt a fejedhez???
2010. febr. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!