Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dohányzás elhagyása után...

Dohányzás elhagyása után képes a bőr regenerálódni?

Figyelt kérdés
Itt olyanra gondolok mint pl a kis szarkalábak ami a dohányzás következtében alakulhatot ki.

2014. dec. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A szarkalábak megmaradnak,de szebb lesz a bőr.
2014. dec. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bármilyen kezelésre hajlandó vagyok,csak sikerüljön.
2014. dec. 8. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a "bármilyen kezelést" és inkább hidratálj (tiszta víz) és egyél egészségesen a sok vitamin miatt. Natúr kozmetikumok százszor jobbak a sztár márkáknál, azokat keresd. A shea vaj és hasonlók javítják a bőrhibákat.
2014. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1000-es c vitamint szedek + kolagén kapsula De ez fura hogy 2 hónap allat alakult ki a szarkaláb. Sztem a sok cigi az oka.
2014. dec. 10. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak a cigi.

Hány éves vagy? Kevés alvás, stressz, gének mind befolyásolják.

2014. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
28 éves fiú vagyok,2 hónappal ez előtt jelentek meg a szarkalábak.Egyébként nem mondanád meg rólam hogy 28 lennék esetleg 20 vagy 22 tippelnél. Fiatal arcom van ezért nagyon zavaró és elfogadhatatlan.Bár sokat napoztam szloiztam+ cigiztem + bulik://
2014. dec. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!