Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Megbántátok, hogy...

Lányok! Megbántátok, hogy levágattátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Én most tervezem, de kezdek meginogni egy kicsit, érdekelnének a tapasztalataitok!

Én ilyesmire szeretném:

[link]


[link]



2014. dec. 10. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen most?
2014. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Többször is vágattam már, nem bántam meg sose, miért bánnám, ez csak haj. És általában nagyon jól állt a rövid. Különlegesebb is mint a hosszú haj.

Nekem ilyen lett legutóbb: [link]

Derékig érőből. Kb 2 év alatt vissza is nő teljesen. Olyankor szoktam újra levágatni.

Amiket te linkeltél is jól néznek ki.

2014. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem bántam meg, ahogy előttem mondták, ez csak haj, majd megnő megint.
2014. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hosszú hajam van, egy idő után megunom és levágatom. Aztán visszanövesztem.

Szóval nem bántam meg. Egyrészt kell a változatosság. Másrészt úgyis visszanő majd.

2014. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Úgy monja mindenki ezt az úgyis visszanő dolgot, mintha pár hét alatt visszanőne.:) Jó nektek, hogy ilyen könnyen túlteszitek magatokat rajta. Én nagyon megbántam, én is levágattam jó rövidre, mert akkor még én is úgy voltam vele, hogy majd visszanő ha nem tetszik. Csak győzze kivárni az ember..
2014. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértek utolsóval tavaly ilyenkor vágattam le pont ilyenre:

[link]


És hiába állt jól egyszerűen nem én voltam, jah és még a hajszínemet is eredetire festettem hát gyűlöltem a hajam mire újra visszanyertem. Most 1 év után vagyok végre ott mint tavaly,de szenvedés volt ezt megvárni. Volt már hogy rettentő csúnya votl a hajvégem és vágattam belőle 5-8 centit, feltűnő volt de legalább nem kellett 1 évet várnom hogy megnőljön, és egészséges lett.

Jah és igen rövidnél mindig igazgatni,beállítani minden reggel mert össze vissza áll..

Nekem nagyon nőies a stílusom,rövid hajjal nem éreztem magam annak pedig tudom nem az adja.

Ha előnyt kell mondanom max az hogy vőlegényemnek 7 év után azért tetszett a változatosság de ő mindenhogy szeret, jah és olcsóbb volt a hajfestés,ennyi.

2014. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Még egyet hozzáfűznék, tudod mi hiányzott még? A frizurák. Ha kedvem van felkötöm,ha kedvem van begöndörítem ha nem akkor kivasalom,befonom,konty tökmindegy épp mihez van kedvem. Míg a rövid? Mindig ugyanúgy áll marha unalmas..Tehát ha a változatosság van a szemed előtt akkor nem fogsz örülni, mert míg elsőre meglátják emberek középpontba leszel dícséretekkel aztán kettesbe maradsz a hajaddal :)
2014. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, milyen hosszú és mennyire egészséges a hajad, de nem biztos, hogy lesz még olyan mint most. Nekem tizenévesen viszonylag erős hajam volt, aztán levágattam. Onnantól kezdve mellnél hosszabbra nem tudtam növeszteni mert mindig letörött a vége. Most szántam rá magam pár hónapja, hogy hajvitamint meg mindenféle hajpakolást alkalmazzak és most kezd végre jobban kinézni, és már mell alá ér 2 centivel.

De visszagondolva kár volt levágatni 15 évesen (most vagyok 23 csak hogy érzékeltessem a problémát)

2014. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt, hogy igen, volt hogy nem.

Régebben nem szerettem a hosszú hajat, és mindig valamilyen rövidebb, extrém frizurákat vágattam, azokat szerettem nagyon. Egyszer volt, hogy megbántam, akkor az egyik oldal fel volt nyírva, a másik oldalon pedig rövid volt, hátul kicsit hosszabb. Olyan Bundesliga-fazon, nagyon csúnya volt, sírtam utána.

Tavaly is vágattam a hamajból (már évek óta próbálom növeszteni), azt nagyon megbántam, mert rettentő csúnya lett, de az abszolút a fodrász hibája volt, mert elképesztő béna volt, sehol két egyforma tincs, egyáltalán nem szépen rétegeződött, hanem mintha vonalzó mentén vágták volna a rétegeket.

A haj, amit linkeltél szép, viszont én biztosan megbánnám. Régen nekem is szavam járása volt, hogy visszanő, de amióta növesztem a hajam, tudom hogy ez hosszú, és bizony nem is egyszerű feladat.

2014. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én csak vállig érőre vágattam le a hajam (fenékig érőről), egyáltalán nem bántam meg. Utána évekig hasonló hosszúságú hajam volt, most újra hosszút szeretnék, úgyhogy növesztem. Mindenképpen gondold végig, hogy állna meg biztos szeretnéd-e, de csak azért ne hagyd hosszún, mert mások mondják hogy megbánták - ennyi erővel akinek egyszer az életében hosszú haja volt, annak utána sosem lehet rövid. :)
2014. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!