Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik hosszú hajukat...

Lányok, akik hosszú hajukat rövidre vágatták. Meddig volt furcsa a rövid haj, mennyi idő alatt szoktátok meg?

Figyelt kérdés
Nektek is hiányzott utána? Milyen hosszú volt, milyen lett?

2014. dec. 14. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem fenékig ért, most vállig ér, egyáltalán nem hiányzik :)
2014. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem mell alá érő hajam volt, és 2-3 centis lett (meg mondjuk volt frufrum, de az is kicsi volt)...Igazából én elég gyorsan megszoktam, csak nehéz volt átállni az új hajápolásra, ugyanis sokkal gyorsabban zsírosodott, és konkrétan le kellett szoknom minden korábbi hajápolási rutinomról és én azóta is két naponta mosom a hajamat...a tükörképemmel elég sokáig nem békéltem meg, de két hét alatt leszoktam a nem létező hajam csavargatásáról...


Nekem egyáltalán nem hiányzott, ugyanis az én hajam kb három hetente centiket nő (festett hajam van, és három hetente muszáj átkenni, hogy ne legyen csúnya lenövésem), tehát tudtam, hogy másfél év alatt visszanyeri a teljes hosszát...persze ez nem következett be, valamivel kevesebb, mint fél év alatt áll alá érőre nőtt (vagyis hosszabb is volt, csak visszavágattam a fodrásszal, hogy na akkor most megnövesztem, és formára kellett vágni), de aztán jött egy "lelki trauma" (szerelmi csalódás), elborult az agyam, és visszanyírtuk 2 centisre megint - mondjuk ez kisebb változás volt, mint az első, nem azért mert hű de kényelmes, sőt a hosszú hajat jobban szeretem...csak...na...


Egyébként kamaszkorom kezdetén játszottam még el, hogy a fenékig érő hajamat állig érőre vágattam, na azt mondjuk megbántam, mert béna volt a fodrász, és nem tetszett a végeredmény, de ott se a hosszal volt a gond, hanem a formával...


20L

2014. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak hülye hajhosszok, amivel nem sok minde nt lehet kezdeni. Ilyen pl. a fül alá érő és a kulcscsontig érő közötti haj.

Vagy a 10 cmes.

Ez tipikusan az, hogy zselé, lakk már nem fogja meg, de formára vági nem lehet úgy hogy növeszted is, gumi, csak meg még nem.


Furcsa nem volt, sőt imádtam, mert rendezettebb volt. Én növeszteni utálom.

2014. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem fenék alá ért es levagattam váll föléig egy délután alatt megszoktam!:)hianyzik. Most ujra novesztem.
2014. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszoktam rögtön mivel rövidebben jobban tetszett. Fenékig érőből lett fül alá érő.
2014. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a derékig érő hosszú hajamból lett először vállig érő majd utána nagyon rövid hátul felnyírt fiús fazon. Már meguntam a hosszút és szerettem volna valami újat kipróbálni, így levágattam vállig érőre. Kb 2 hónapig volt vállig érő és utána Anyám rábeszélt, hogy vágjuk le teljesen rövidre. (Anyukám fodrász és Ő vágta.) Szóval már egy éve ilyen rövid hajam van és nagyon szeretem! Egyáltalán nem hiányzik a hosszú! A rövidnek annyi a "hátránya", hogy sűrűn kell vágatni. De még az a szerencse, hogy nem kell messzire mennem a fodrász miatt. :)

26/L

2014. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!