Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kűzdjem le ezt a...

Hogyan kűzdjem le ezt a furcsa érzést? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Bevásároltam pár új cuccot.

Egy hófehér sportos puma utcai cipőt:

[link]


Egy bőrkabátot, és egy nagyon fasza kicsit szűk sötét színű levis farmert

[link]


Igazából már csak pólók kellenének és úgy érzem fel van újítva a ruhatáram de van egy furcsa érzésem, valahogy másképp kezelnek az emberek. Van aki nyitottabb viszont van aki meg van illetődve és úgy néz rám mint valami beöltöztetett babára.


Nem arról van szó, jól állnak ezek a cuccok, csak ez a hirtelen differenciál nekem is furcsa és kényelmetlenül érzem magam.


Konkrétan ilyen elnyűtt szakadt cuccokban jártam, volt például egy C und A-s sötétkék farmerem ami valahogy kikeményedett és kiszürkült a mosásoktól, tetejében még meg is próbáltam hypoval kifehéríteni és olyan lett mintha be lenne batikolva.... az emberek megszokták, hogy rajtam van meg valahogy én is. Kicsit talán meg is szerettem.....


A fő cipőm amit hordtam egy nagyon kényelmes, de iszonyat ronda és büdös decathlonos olcsó kirándulócipő volt ami valahogy még a kirándulócuccokhoz se ment.

ilyesmi:

[link]


Most ehhez képest tényleg nagyon ki vagyok öltözve és kicsit úgy is érzem, hogy elhagytam az elveimet, hogy a funkcionális öltözködés helyett most divatos, menő, sőt kifejezetten feltűnő (vakító fehér cipő) darabokat választottam. + ilyen drága (levis) farmerem még életemben nem volt...


Bele fogok ebbe szokni? Vagy inkább vigyem vissza a boltba ezeket a darabokat és vásároljak be egy mountexben? :D


2012. okt. 15. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
haha. hidd el, hogy nem feltűnő az a cipő. sok ember jár fehér utcai cipőben. :) egyébként meg szerintem nem néznek rád furábban az emberek, csak te képzeled be magadnak. :)
2012. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy idő után beleszoksz. Szerintem ne vidd vissza a cuccokat, tartsd meg őket és várj. :))
2012. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért akik ismernek és megszokták milyen ütött kopott szarokban jártam, azoknak feltűnik, hogy végre normális méreteket hordok és vettem egy cipőnek nevezhető objektumot is.
2012. okt. 15. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Te ma nagyon sokszor szerepelsz itt a kérdések közt. Valami tényleg zavar :D Ha nem tudod kezelni és tényleg ennyire rossz, akkor vidd vissza őket. Valószínűleg feszengsz a cuccokban, azért néznek meg... Kényelmes ruhákban járj, nem kell feltétlenül virítani a tömegben.


Ha meg megnyugtató válaszokat vársz és csak megerősítést, akkor meg: bele fogsz szokni. Csak legyél laza, ne szorongj a ruhádban. Ha úgy érzed, hogy ez vagy te, akkor vállald fel. Valószínűleg fel sem tűnik sok embernek egy ilyen szerelés, mert végülis nem egy cowboy mászkál köztük, hogy mindenki felkapja rá a fejét. Teljesen átlagos szerkó. Ne aggódj!

2012. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!