Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borotválkozás serkenti a...

A borotválkozás serkenti a szőrnövekedést, és a szőr vastagodását?

Figyelt kérdés

Az orrom hegyén vannak 0,5-1 milliméteres kis a hajszálnál sokkal vékonyabb világos szőrök (pihék, vagy hogy mondják). Eléggé idegesítenek, mert közelről látom őket, és azért zavar, mert az orrom hegyén vannak (és eddig nem voltak). Ha én most leborotválom őket, akkor a borotválkozás hatására nem fog megvastagodni a szőrszál, illetve nagyobbra nőni? Nem akarok az orromon is olyan szőrös lenni, mint az arcomon, és lézeres kezelésekre sem akarok járni miatta. Köszönöm a válaszokat!!!

(Nem tudom, hogy a borotválkozás hatására történő szőrvastagodás hova tartozik, ha az egészség kategóriába tartozik, akkor bocsi.)


Üdv! 20/F


2014. dec. 14. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szedd ki szemöldök csipesszel!
2014. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csipesz a megoldás.
2014. dec. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ettől függetlenül még tudnátok válaszolni a vastagbetűs kérdésemre?

2014. dec. 15. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy milyen és mennyi szőröd van a genetikán múlik, ezen semmit nem változtat az hogy levágod/borotválod.
2014. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fülcimpámon végig és mint neked,az orromon is vannak szőrök. Én borotválom,de már láthatóan erősebb.
2014. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!