Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jó szőkítőpor és...

Melyik jó szőkítőpor és milyen tonert használjak a sárgaság elkerülésére?

Figyelt kérdés

a kallos nem vált be. valami más márka?festett hajam van barnás vöröses.. szeretném melírozni világosítani..

csibesárgát nem akarok!


2014. dec. 15. 15:13
 1/5 A kérdező kommentje:
hol lehet rendelni?Kicsi kiszerelésben..
2014. dec. 15. 15:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Kallos KJMN jelenleg a legjobb szőkítőpor. Persze vannak még jók, de azokból nincs kicsi kiszerelés. Berrywell például.

Az hogy mennyire szívja le a hajad az oxi erősségén múlik, barnás vörösesből ha világosszőkét akarsz ahhoz kell a 12%. Amitől mondjuk egy gyengébb/vékonyabb haj le is törik.

Sárgaság ellen a Directions fehér tonerje elég jó.

2014. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

óh azt nem szeretném...:/


kipróbálom az aszkorbinsavat nem kell nekem hófehér haj..

2014. dec. 16. 17:45
 4/5 A kérdező kommentje:

régen próbáltam kallost de foltos lett és nagy darabos nem jó!!!


szerintem vannak jobbak sokkal.de nem tudom meg mert nem akarom tönkrevágni a maradék hajamat is..

2014. dec. 16. 17:46
 5/5 A kérdező kommentje:
12%-os tilos!! azért annyira hülye nem vagyok a 9-essel is lehet világosítani legfeljebb elsőre nem lesz tökéletes.
2014. dec. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!