Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerinted jól néz ki a fekete...

Szerinted jól néz ki a fekete haj+szőke (/szőkésbarna) melír?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, eredetinek és szépnek tartom, de félek hogy mások szemében igénytelennek vagy csúnyának tűnik.


Vélemények? (kérlek, értelmes és szalonképes választ adj :)

Köszönöm :)

16/L



2014. dec. 16. 17:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondoltam:


[link]

2014. dec. 16. 17:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nekem is az igénytelen jut eszembe.A szőke az sárga lesz, és ha nem mosod minden nap olyan hatása lesz mintha zsíros lenne. Miért nem fested be az egész hajad szőkére? abban jobban mutatnak a melírok, és nem is muszáj hirtelen szőkét választani mert most nagyon sok szép szőkés/barnás árnyalat létezik. abba mehetnek a világosabb vagy sötétebb tincsek:) Sőt, ha fel akarod dobni nyáron vagy buliba akkor hajkrétát is tudsz használni a végére, a szőkét fogja be a legkönnyebben.


[link]


Remélem segítettem kicsit;)

2014. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez borzalmas.
2014. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, első, de sajnos nem lehetek teljesen szőke, mert a szemöldököm fekete és nem hiszem, hogy az úgy nagyon előnyös lenne... De ment a zöld kéz :)
2014. dec. 16. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ronda.


Legyél vagy csak fekete vagy csak szőke.

2014. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az semmit nem jelent hogy fekete a szemöldököd:)lehet kapni szemöldökfestéket párszáz forintért, vagy áthúzod világos barnával. Ne gondolod hogy minden szőke nő szőkének született:) Sőt! szerintem nem szabad félni a változástól.
2014. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Még egy ellenszavazat.


Ha ragaszkodsz a szőke/fekete kombinációhoz, akkor válassz valami modernebbet.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, nagyon tetszenek! :D
2014. dec. 16. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon igénytelen, bocsi. Mint valami zebra.
2014. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!