Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tarkóig érő szögegyenes...

Tarkóig érő szögegyenes vékonyszálú hajam van. Csak hajlakkal tudom minden reggel beállítani, de 1-2 óra múlva újra lelapul. Milyen jó hajlakkot tudtok ajánlani vagy milyen jól kezelhető frizurát, amivel nem lenne sok gondom?

Figyelt kérdés
Volt már rövid-olyan mint most a Dobó Katának, szörnyű mit kínlódtam vele minden reggel, hogy normálisan beálljon, szóval vmi jól kezelhető frizutrát szeretnék!!!! Ötletek? Linkek? A jelenlegi hosszt nagyon szeretem, csak állandóan lelapul, itthon két kis csattal van feltűzve kétoldalt, az emel rajta vmit, de napközben egy kínlódás, ha el kell mennem vhova (GYES-en vagyok egyébként)
2010. febr. 2. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

az én hajam is ilyen, csak nekem még hosszú is ráadásul, így mégjobban lelapul. nos én szoktam használni dúsító sampont+dúsító balzsamot, bár semmit sem segítenek, aztán pedig dúsító hajhabbal és körkefével szárítom be a hajam, na ezmár segít valamelyest, de csak ideig-óráig marad dús.

én ha hajlakkot fújok rá az csak elnehezíti és mégjobban lelapítja, deha neked bevált, akkor mlég ezek mellé fújjál rá hajlakkot is, úgy biztos tovább fogja bírni.

amúgy én most azt találtam ki, h elegem van ebből a vékonyszáló hajamból, meg a napi 1 órás hajformázásból, ezért kifogok próbálni ilyen hajerősítő samponokat, meg vitaminokat. abban bízom h ez megerősíti a hajam, és dúsít rajta kicsit.

ha a pénztárcád engedi, sztem próbáld ki teis őket, lehet beválik, mert hallottam már róla h van akinek beválik, és akkor nincstöbbé óriási kínlódás a hajformázással.

2010. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem a vitaminok (Biovanne, Revalid) nem segítettek, sem a csodasamponok :( Lakkot soha ne a tetejére fújj, tupírozd be jól, és a tövekre!
2010. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába fújom a tövére, 1-2 óra múlva lelapul:(((
2010. febr. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!