Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most hogy is van? Mit csinalya...

Most hogy is van? Mit csinalyak? Velemeny?

Figyelt kérdés
sokszor simitottam eredeti gondor hajam. en nem vettem eszre mast csak hogy nem olyan gondor mind kicsikoromban de az is kozrejatszhatott ebben hogy akkor rovid volt es mos hosszu tehat lehuzza a sulya. szoval nem is tudom hogy azert nem olyan gondor mert hosszabb vagy mert simitottam? mit teherek azert hogy ujra olan gondor legyen?
2010. febr. 2. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hajhab
2010. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretem mert ragad ossze a hajam tole es ilyen pakolas erdekelne ami termeszetesen visszahozza a gondorseget nem pedig csak egy napoig/hajmosasig tart
2010. febr. 2. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld göndöríteni, valamilyen módszerrel. Én sokáig vasaltam a hullámos hajam és fél év után azt vettem észre, hogy nem kell vasalnom mert egyszerűen egyenes... Nemtudom, hogy van-e egyáltalán ilyen, de velem megtörtént :D

Ugyanígy voltam a göndörítéssel vasalás előtt a hajsütős időszakomat éltem akkor meg göndörödésre váltott a hajam. Egy próbát szerintem megér :)

Nem muszáj hajsütővel megoldanod ezt. Hajmosás után felcsavarod kis csigákba a hajad és az is nagyon szép hullámot ad neki. :)

2010. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem gondor hogyha megmoso nem azert gondoritem mert egyenes hanem mert nem olyan szepek a hullamok. tenyleg erdekes eset a tied:)
2010. febr. 2. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
tanulj meg helyesen írni.
2010. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!