Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan vörös hajszín ami...

Van olyan vörös hajszín ami nem kopik ki, vagyis nem lesz olyan répaszínű?

Figyelt kérdés
Bnőm befestette vörösre és pár hét mulva teljesen kikopott a színe és ilyen répaszínű lett... a burgundi vörösszín is így kikopna, vagy az nem? én majd olyan sötétvörös hajat szeretnék ami barnával van kikeverve.
2014. dec. 21. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor nem hajfestéket vett hanem színező sampont. Azt is ugyanolyan dobozban van, csak meg kellene néha nézni azt is amit ráírnak.

Nekem soha egy vörös sem kopott ki, még 3 hónap után sem. Igaz már akkor azért festettem újra mert nagyon sokat nőtt le.

2014. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben lehet venni jó minőségű hajfestéket, színrögzítő sampont is, és nem kopik.
2014. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz, egy jó minőségű nem kopik, meg kell találni azt a márkát, ami neked bejön. lehet, hogy elsőre nem sikerül, de ezzel sokan vannak így (bár ez nem vigasztal). :)

Az sem mindegy, hogy mire festik rá a vöröset: ha szőkére vagy őszre, akkor biztos, hogy répaszínűre kopik hamar.

2015. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eredeti barna volt a hajam :)
2015. febr. 7. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: nekemis barna az eredeti, de fodrásszal festesd be, ő megcsinálja ahogy kell; utána a lenövést már magadnak is tudod festeni utána, csak kell hogy legyen egy jó alap, ami nem kopik ki; Alapesetben a vörös hajszíntől nem is könnyű megszabadulni, tehát nem lenne szabad hogy kikopjon, ezért kell a fodrász aki megcsinálja és ért hozzá
2015. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!