Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vékony szálú hajból...

Hosszú vékony szálú hajból ilyet lehet csináltatni, mennyire tartós?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek. Hosszú hajam van, elég vékony szálú. Ezer éve nem volt vele semmi kezdve, szeretnék valami újat, de a hosszából nem szeretném ha veszítene. Ilyet néztem ki, de nem tudom hogy ez csak ilyen "alkalmi" frizura, vagy elég tartós lesz-e? Ha ez esetleg nem lenne hosszú távú, tudnátok valamit ajánlani?


Köszönöm!

[link]


[link]


2014. dec. 21. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ezek egyáltalán nem a hosszú haj ktegóriába tartoznak


amúgy te tudod hogy mennyire bírja a hajad a formázást. Az enyém tényleg hosszú és vékony szálú, de amikor rövidebb volt akkor se, soha nem maradt meg benne egy fél hullám se. De még csak a végébe sem ahogy aképen van. Szóval te ismered a hajadat. Nekem az ilyanre vágott csak sima egyenes véggel állna a fejemen akármit is csinálnék vele. A te hajad, mi az hogy nem tudod menniyre maradna meg benne?

Amúgy ezek így vannak beszárítva. Ha van energiád mindig beszárítani akkor nyilván ilyan fog maradni. Ha csak megfésülöd és simán szárítod akkor meg egyenes marad. Nem kell hozzá nagy logika.

2014. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!