Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Detangler nem húzza a...

A Detangler nem húzza a hajat, tényleg szépen fésül, és nem lesz elektromos a haj? (Nem Tangle Teezer. Tapasztalatokat szeretnék. )

Figyelt kérdés
Mitől olyan jó, ha beválik? Megéri az árát? Ugyanolyan jó, mint a Tangle Teezer? Ha műanyag, hogyhogy nem elektromozódik a haj?

2014. dec. 25. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Detangler van nekem,nem tudom,h mi a különbség,szerintem csak stílusban...Szépen fésül de az én hullámos hajamat picit húzza valamint észrevettem,hogy jobban töredezik a hajam.Van ennél jobb szerintem de ez az én véleményem.Nem venném újra.Arra viszont vigyázz,h hol veszed
2014. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megvan, ez az, hogy lehet nem vigyáztam eléggé..gondoltam megkérdem, hogy ugyanolyan hatásos-e, ha már nem eredeti-esetleg. Mivel rájöttem, hogy az eredeti, Shaun P fodrász által kitalált kollekcióban egyáltalán nincs ilyen formájú hajkefe, legalább is a hivatalos honlapon megtaláltam mindenfélét, csak ezt nem. Ennek a doboza is egész más volt, és a fésűbe sincs belevésve a márkanév. Eléggé mérges vagyok, hogy lehet hogy átvertek. Pedig azt hittem a legbiztosabb forrásból veszem, a fodrász szalonból.. És bár láttam többen veszik a Teezert, ez nekem jobban tetszett, most meg kiderült hogy kb. nem is létezik, csak más márkáknál hasonló. Amiért dühös vagyok hogy 3000 ft volt így, ráadásul ajándékba kaptam, ugyanezt megrendelhettem volna 500-ért is akármelyik kínai oldalról.. Vigyázzatok! Nem értem, eddig senkinek nem tűnt fel?
2014. dec. 25. 18:42
 3/7 A kérdező kommentje:

Most nagyon hisztis vagyok emiatt...:D de ha beválik, befejezem. Ugye azt ígérik, hogy nem lesz elektromos a hajam, nem lesz szénakazal, könnyű kifésülni, nem húz, szebb lesz tőle a haj valamitől..:D Meglátjuk.

Ez, hogy töredezik, egyelőre nagyon nagyon nem tetszik.:S

2014. dec. 25. 18:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Jobban tettem volna, ha a tangle teezert választom mint sokan, az eredeti lett volna..:D Iparfumerián legalább korrektek, detanglernek irrealisan alacsony ára van, a teezer pedig kedvező, de reális. Amennyiért a Müllerben vesztegetik, viszont nem venném meg.:D
2014. dec. 25. 18:50
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Fájdalom nélkül fésülhetjük ki a legnagyobb gubancot is a hajból!


Hajkefélés nem megfelelő fésű / hajkefe esetén húzza, fájdalmat okoz, tépi / töri hajunkat, ráadásul több tíz percbe telik egy nem megfelelő hajkefével simává varázsolnunk gubancolt fürtjeinket! Ennek ára,hogy 40%-al több töredezett hajat tudhattunk magunkénak! De ennek vége! a Tangle Teezer, Detangler és Michel Mercier hajkeféinkkel könnyen,fájdalom nélkül varázsolhatjuk percek alatt csomómentessé , simává, fényessé a hajunkat, felesleges stressz nélkül!

Nice!:D

2014. dec. 25. 18:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Még azt is kiemelném, hogy elvileg 80%-al jobban megfogja a hajszálaidat amik fésülködés közben hullanak, mint a többi hajkefe.. ezt most cáfolnám:D Nem olyan sűrű hogy bent maradjon..
2014. dec. 25. 19:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval plusz ötszázért egy kisebb, plusz ezerért egy nagyobb profi eredeti hajkefét kaptok ! :D

..Befejeztem.:D

2014. dec. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!