Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a probléma? (többi...

Mi lehet a probléma? (többi lent, kérlek aki tud segítsen, mert eléggé kétségbe vagyok esve)

Figyelt kérdés
Szóval. Gyógyszeres kezelés alatt vagyok. Az arcom miatt, mert eléggé pattanásos volt. Ilyen 10 hónapos kúra. Na most vagyok a végnél, már csak pár szem gyógyszerem van, az arcom meg egyre rondább lesz. Kezdenek visszatérni rá a pattanások. De úgy vettem észre, hogy nem jön semmi belőlük, de akkor is ott vannak. Azt szeretném megkérdezni, hogy akinek volt ilyen kezelése, azok is tapasztaltak ilyet? Ha nem akkor mi lehet a probléma? Nagyon félek, hogy nekem nem válik be ez a gyógyszer.. Ez volt az egyetlen lehetőségem. Válaszokat előre is köszönöm!
2014. dec. 27. 21:01
 1/3 anonim válasza:
Nemigazán értek a témához. Kérdezz meg egy bőrgyógyászt, hogy ezt mi okozhatja. Lehet, hogy a bőröd zsíros típus és ezért jobban kialakulhat pattanás. Az én javaslatom, hogy naponta többször mosd meg és vegyél bőrradírt. Sajnos csak ennyit tudtam segíteni.
2014. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pattanásos bőrre nem gyógyszereket kell venni..

Ápolni kell. Szépen indulj meg egy drogéria felé és szerezz be tonikot, arclemosót, bőrradírt, arckrémet, esetleg maszkokat, hámlasztókat. Emellett valószínűleg olyan csodás étrended van, hogy az is bőven hozzásegített a bőröd mostani állapotához. Cukros dolgokat hanyagold, szárazabb húsokat egyél (csirke mell, hal, stb.), reggelire gyümölcsöket, esetleg műzlit egyél, ebédre meg vacsira pedig a hús mellé zöldségek. zöldségek minden mennyiségben. És rengeteg vizet igyál. Hangsúlyozom, VIZET. Ha pedig nassolni szeretnél, magvak és aszalt gyümölcsök... De ha te mindenképpen a mérgező és hatástalan gyógyszerekben bízol, a drogéria helyett a bőrgyógyászodat keresd meg.


Ui.: A saját étrendemet írtam le. Nekem is pattanásos bőröm VOLT.

2014. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért szedek gyógyszereket, mert a testemen szinte mindenhol voltak. Plusz semmi nem használt rá. Semmilyen bőrradír vagy ilyesmi, és ahogy írtam is, hat a gyógyszer, csak most valamiért visszajöttek a vége felé. De gondolkodtam és lehet azéért, mert elég sok gyors kaját ettem mostanság. De azért köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 28. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!