Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legtöbb arckrémtöl kipattog...

A legtöbb arckrémtöl kipattog az arcom. Nem tudtok olyat ajánlani ami semleges és nem jönne ki ilyen pattanásfée az arcomon? Lehet hogy azért ilyen mert zsiros a krém?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Helia D krémek nagyon beváltak. Nagyon jó minőségű, és semmilyen irritációt nem okozott, pedig nekem is problémás a bőröm. Emellett az áruk is nagyon jó, múltkor egy ezresért vettem a DM-ben, asszem le volt akciózva, de ha nincs, akkor sem sokkal drágább, és kitart 3-4 hónapig.
2010. febr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sziasztok!

nos énis nemrég vettem Helia D krémetnormál bőrre valót fekete színűt dm-ben .Képzeljétek a rossmannban 300 forinttal drágább volt .1300ért vettem ott meg 1600-ét volt.

Én nekem egész könnyűnek tűnik.ÉS tényleg jó.Én úgy csesztem el a bőrömet hogy először azt hittem hoyg száraz az arcom és vettem száraz bőrre való krémet(garnier) ,utána zsírosodott a homlokomnál államnál és ezért úgy gondoltam hoyg akkor vegyes na és olyan krémet vettem (garnier),utána használtam egy sima méhpempős krémet de az oylan zsíros volt ,de most meg csak sima normál bőrre valót vettem(helia d) és tök jó más a kenés is nem ragad meg nem húzóm nyúzom a bőrömet mint az előzőz zsíros krémmel amikor felvittem az arcomra.. [link]

2010. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, nekem is pont olyan van, amit a második kérdező linkelt, pedig kicsit zsíros a bőröm, nem normál típusú, de nekem nagyon beválik ez a krém. Tényleg csak ajánlani tudom!
2010. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!