Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet MO-n kapni vagy...

Hol lehet MO-n kapni vagy rendelni Cabokit (hajdúsító természetes alapanyag)?

Figyelt kérdés
Láttunk erről videót, olvastam véleményeket és az esetek többségében pozitívat. A páromnak lenne szüksége rá, már mindenféle orvosnál járt, írtak neki különféle samponokat, gyógyszereket, de sajnos semmi nem volt igazán hatásos a hajhullására. A caboki most új reményt adott neki, szeretné kipróbálni, de sajnos sehol nem találtam magyar nyelvű oldalt ahonnan lehetne rendelni, illetve egyet, de az kamusnak tűnik és azt mondták, hogy már nem lehet náluk kapni, csak nem tudják leszedni a hirdetést. :( Aki tud erről valamit, vagy esetleg már használta, az legyen szíves írja le, hogy hol lehet beszerezni. :) Köszönöm szépen!

2014. dec. 29. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Én is egy hirdetést találtam,már csak startaprón,vagy hol van fent,és utánvéttel is küldi azt írta nekem.úgy 12 lenne cakkpakk.Ám ez épp decemberben volt,amikor pont elfogyott neki.Lehet,h azóta már van,kéne venni nekem is...Remélem nem üresdobozt fog küldeni... :)
2015. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem túl biztató
2016. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most a Vateráról rendeltem.
2016. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!