Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek furán néz ki, ha...

Szerintetek furán néz ki, ha egy göndör hajú lánynak így van felfogva a haja? Fiúk, nektek tetszik? 17/l

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, viszont eddig mindig csak leengedve hordtam "nyilvános" helyen, most szeretnék változtatni egy kicsit, de félek, hogy furán néznék ki. Gáz, ha így a fejtetőre van fogva a haj?

[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. dec. 30. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha jól áll, akkor nem :) Bár a legtöbb fiú utálja az összefogott hajat.
2014. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem gáz egyáltalán. Ha az lenne más se hordaná úgy. :)

Az meg hogy a fiúk utálják a felfogott hajat...ki mondta? Mindenkinek más az ízlése, mi lányok sem lehetünk mindig kiengedett hajjal mert egy idő után az is unalmas.

2014. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Elég idiótán néz ki,de te tudod!
2014. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez a fejtetőre fogott haj nem jön be, de egyenes hajjal sem.

Olyan mint egy madárfészek, húsvétkor tojást is lehetne rátenni. :D

2014. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a fejtetőre csomózott haj elég rémes mindenkinek. Max az olyan tökéletes archoz működőképes mint a 3. nőnek van... az is csak azért mert az arcára figyel úgyis mindenki, a haja tök lényegtelen.
2014. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Ki az utolsó csaj? Olyan ismerős.
2014. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!