Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ricinusolajat használja...

Mennyi ricinusolajat használja egyszerre?

Figyelt kérdés

-Lapockáig érő, kevés, vékony szálú hajam van.

Tegnap használtam először az olajat, nem kevertem semmivel. 1dl-t vettem, és kb. a felét fel is kentem a hajamra. Tövénél kezdtem, de mindenhova jutott. 2 órát volt rajta az olaj, fóliával betekertem, rá sapka, jó meleg volt. Samponnal egész könnyen kijött nem is ragadt meg semmi. Puhább volt mint szokott, mást nem vettem észre.


Aki használja, hogyan szokta? :)


2014. dec. 30. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ricinust csak hajvégekre érdemes kenni hogy ne töredezzen, fejbőrön hajhullást fog okozni... mint minden olaj. Hajvégekre bőven elég egy tenyérnyi olaj.
2014. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen jól csináltad, én is így szoktam. (Csak nem kell egy pakoláshoz a felét elhasználni:). Elég nagyjából 2 evőkanálnyi.) És nekem egyáltalán nem hullik a hajam tőle, sőt sokkal szebb, puhább és fényesebb mint valaha! :)
2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jaa és én már június óta használom:) (előző voltam)
2015. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!