Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat hogy használjam...

Ricinusolajat hogy használjam hajnövesztéshez?

Figyelt kérdés

Csak olivaolajjal kell összekeverni?

Mennyi ideig kell a hajamon hagyni?

Tényleg lehet szempilla dúsításra és növeléshez használni, ha igen hogy?

Lehet úgy alkalmazni, hogy megcsinálom ezt a hajpakolást és utána házilag készített rozmaringos illóolajos tojás samponnal mosok hajat?



2015. jan. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
ugy jobban hat ha kicsit raksz bele olivaolajat is. szval ontsd a ket olajat egy kisebb poharba es egy picit mikrozd meg h kicsit meleg legyen, de ne forro mert akkkor nem fog hatni. majd maszirozd bele a fejborodbe. aztan rakj a fejedre egy zuhanysapkat ha nincs akkor az is jo ha egy frissentarto foliaval korbetekered a fejed es racsavarsz egy torolkozot h meleg tartsa. majd olyan 2orat hagyd rajta, de az se baj hogyha egy teljes ejszakat fenn hagyod en is aludtam mar ugy xd a kovi kerdesre a valasz igen szempillara is jo en is hasznaltam mar es tellegdusit es meg hosszabbot is :) es az utolsora pedig szerintem mosd ki sima samponnal...aztan nyugottan atmoshatod a rozmaringossal is mivel altalaban nem jon ki elsore szval 2x en is atszoktam mosni. remelem segitettem sok sikert :)
2015. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél, köszönöm! :)) És a szempillámra mivel vigyem fel, hogy ne menjen bele a szemembe?
2015. jan. 2. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
en az ujjammal szoktam, becsukom a szemem es egy picit beolajozom az ujjam veget aztan elkezdem ovatosan huzogatni a pillaimon, ezt olyan fel oran keresztul hagyd rajta es meleg vizzel mosd le. nem kell nagyon sok olajra szval nem kell h nagyon ragadjon csak annyi h ne csepegjen le rola :))
2015. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés :D Még egy kérdésem lenne, hogy a szempilládra is összekevered olivaolajjal vagy csak si,án ricinusolajat használsz?
2015. jan. 2. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
A hajnövekedés mint tudjuk genetika, a ricinus meg nem képes csodákra, mert csak egy növényi olaj. Semmi köze a hajnövekedéshez. Azt nem lehet gyorsítani.
2015. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!