Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szeméremszőrzetemet hogyan...

A szeméremszőrzetemet hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés
nem szeretném borotválni mert ugy hamar visszanő és szúr meg mikor nő vissza apro patanások jelenesk meg. epilátoral nagyon fáj. igazábol gyantázni szeretném mert a lábamat és a honajamat is szzal szőrtelenitettem de nagyon félek h fájni fog. Az a terület gyantázás szempontjából érzékenyebb mint a hónaj és jobban fáj??
2007. okt. 28. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én epilálom, sztem a gyantázás se fáj jobban! Ha a hónaljadon kibírod akkor ott is!
2007. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hali!

én is rászántam magam 1 éve, mert a hónaljamat és a lábamat is gyantáztatom. a kozmetikus az első huzással beszakitotta a bőrömet, irdatlanul fájt, pedig az még csak a bikinivonalam volt...bár azt mondta, ez azért lehetett, mert előtte csak borotváltam és megerősödött...én azóta csipesszel szedem, egyesével.elég fárasztó, és minden barátnőm hülyének néz érte:) de nekem megéri 3 hetente azt az 1 órát...

2007. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is csipesszel szedem.probáltam már epilálni,meg borotvával.de mindketto nagyon irritálta a boromet.ha csipeszt használok,ilyen gondok nincsenek.és nemtudom miért de ha epilálom akkor már egy hét mulva visszano,de ha csipesszel szedem akkor tényleg akár 3hétig is birja,ahogy az elottem hozzászolo irta.
2007. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Sziasztok... Fura azt hallani hogy valaki/kik csipesszel szedik. én borotválom, bár majd belehalok, amikor 2 nap után már szúr, és olyankor nem könnyü leszedni, csak amikor már pérnapos:(. Csak annyi kérdésem lenne, hogy az egészet ugy szeditek?? huh... türelem az kellhet... a kérdezőnek: ne kezdd el a borotválást, mert hamar beleunk, és nagyon gyakran kell csinálni. akkor inkább szenvedj egy kicsit a szépségedért, minthogy tönkretedd a tested...
2007. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
hát igen,elég idoigényes de megéri mert tényleg a borom se pattog ki tole egyáltalán,a borotvával ellentétben.és ez is igaz,amit irtál,hogy nagyon tonkreteszi a borotva a bort.Na ezért szedem csipesszel.az epilátor sem jo arra a helyre sztem.persze nem az egészetr csipesszel szeem ki.csak ameddig hozzátudok férni. egészen lent már borotválom.
2007. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi, de inkább maradok a gyantázásnál,minthogy csipesszel szedegessem!
2007. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha már túl hosszú,a nagyját ollóval levágom,a többit pedig szőrtelenítő krémmel távolítom el.Ez egyáltalán nem fájdalmas, s eltart addig,mint bármely más eljárás.Nekem bevált.
2007. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!