Nagyon koszos a haj?

Figyelt kérdés
Le kellene állnom a mindennapos hajmosásról, de gyorsan, mert a hajam állapota már nagyon rossz. De ha olyan szerencsém van, hogy véletlenül nem lesz zsíros másnap estére, akkor sem bírom ki hajmosás nélkül - egyszerűen kiráz a hideg a gondolattól, hogy ami a metrón, villamoson, buszon van, bekerül az ágyamba.

2015. jan. 6. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Semmi baj a minden napos hajmosással, ha megfelelő termékeket használsz, és jó a hajmosási technikád.

Meg persze a hajszárítás sem mindegy, nem szabad túl forró levegővel szárítani.

2015. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hajszárítót nem használok, hagyom megszáradni, de így rettenetesen száraz és töredezett a hajam, össze-vissza tekeredik, annyira erősen károsodott - a mindennapos hajmosástól. Azért nem most kezdtem, már elég régóta csinálom.
2015. jan. 6. 19:28
 3/4 anonim válasza:
Folytonos hajmosástól nem hinném, hogy meg töredezne vagy szárazzá válna, attól max elkezd hullani kezd ( ha persze jó meleg vízzel mosod) vagy pedig elkezd sokkal jobban zsírosodni. De ha hajszárítót se használsz, ami eléggé roncsolja a hajat akkor nem is értem. Nem lehet hogy eleve olyan a hajad hogy szárazabb fajta? vagy csak vastagabb szálú?
2015. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el fodrászho vágass a végéből, és használj külöünféle pakolásokat, de csak egy héten egyszer :) Esetleg hajvégápolót, de keress olyat ami nem olajos, az zsírosítja. Balzsamot csak a hajvégekre tedd, a fejbőr közelébe ne, mert nehéz kimosni.

Kapható Tescoban az Alberto termékcsalád, csak ajánlani tudom, hígabb mint a többi sampon és balzsam nagyon könnyű kimosni és pihepuhává teszi a hajad :)

2015. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!