Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem lesz koszos félórán...

Csak nekem lesz koszos félóránként a körmöm, ha kicsi, ha nagy? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 19:22
 1/6 anonim válasza:
Nekem erre a műköröm volt a megoldás.
2013. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kézmosás
2013. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, pedig mindig kezet mosok, nem vagyok igénytelen vagy ilyesmi, és akkor is ez van, ha nem is csinálok semmi olyat amitől koszos lehetne. Fura.
2013. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel nekem sosincs hosszabb körmöm és nem vakarászom a földet nem koszos :D
2013. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
KAPARGATJÁTOK a zsíros, mitesszeres börötöket. Talán azért lesz olyan. A műköröm alá meg beragad, és az guszti.
2013. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
először is az első válasz tök értelmetlen, igen lehet a bőrödtől is koszos vagy attól is ha a fejbőrödet kapargatod, nekem is koszos lesz, érdemes néha körömkefével megmosni kézmosáskor, illetve valamilyen erre alkalmas eszközzel kitisztítod ott, szerintem mást sajnos nem tehetünk
2013. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!