Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb házi praktika...

Mi a legjobb házi praktika pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Eléggé pattanásos az arcom, pedig már a puberás koron is túl vagyok.

Tudtok valami jó házi praktikát a pattanások ellen? Én már a drogériákban kapható pattanások elleni szerekben nem hiszek.



2015. jan. 7. 23:02
 1/4 anonim válasza:
Nekem a kénszappan vált be, 1-2 hét alatt eltüntetni a pattanasokat, és olcsó is. 3-400 Ft, sokáig elég. Este moss vele arcot, ha szaritja a borod akkor használj utána valami hidratálót.
2015. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

paradicsom. Vattapaccsal vidd fel a levét, minden reggel tiszta arcra, majd 10 perc után töröld le. Majd hidratálj.


Ha van egy különösen csúnya akkor délután egy szelet krumplit nyersen tegyél rá és ameddig tudsz maradj így. Másnapra lelohad a duzzanat.


A pattanások utáni foltokat, hegeket pedig citromlével tudod gyorsabban halványítani.


De fontos, hogy hidratálj, mert szárítják az arcot.

2015. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Élesztő + Méz + Tejszín + Szegfűszeg + Fahéj

20-30 percig az arcodon hagyod és utána lemosod. :)

Fahéjjal vigyázz, mert ha túl sokat teszel bele csípheti az arcodat. Este kend fel és mosd le, reggelre szebb lesz a bőröd és összehúzza a pórusokat. :)

2015. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget! :)
2015. jan. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!