Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékonyszálú, kevés hajam van...

Vékonyszálú, kevés hajam van és mint mindenki dúsabb hajkoronát szeretnék. Nemrég gócos mandulám volt emiatt még ráadásul sok hajam kihullott. Valami ötlete van valakinek hajdúsításra természetes módon? 18/L

Figyelt kérdés
Szedtem már algát,3 féle hajápoló vitamint, koffeines sampont használok. Tojásos hajpakolásról hallottam hogy talán használ? Ricinusolajtól félek, hogy esetleg hullani kezd tőle a hajam?

#haj #tojás #ápolás #tipp #ricinusolaj vitamin
2015. jan. 10. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód, természetes sampon, hajápolók használata, és gyógynövény főzetek is segíthetnek, nézz utána melyik gyógynövény jó a célra, én már elfelejtettem, pedig használtam és tényleg jók. Ahogy a Herba Vita hajszesz is, ami hajhullásra van. Sok új hajam nőtt tőle.

Ricinust semmiképp ne használj, fejbőrre kenve hajhullást okoz csak.

2015. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nagyon sokan használják a ricinust, nagyon hatásos, de ez igazábol attol is függ hogy milyen a genetikád! ha hat akkor nagyon jo es szep dús hajad lesz, hameg nem akkor nem, de nem lesz semmi következménye!

!!!!!!!!!MINDEN KÉPPEN PRÓBÁLD KI A RICINUST, SEMMIT SEM VESZTHETSZ!!!!!!!!!

2015. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vitamin+ sok feherjet egyel +Sport .
2015. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!