Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj kinek valt be?...

Ricinus olaj kinek valt be? Es milyen kremeket tudtok ajanli pattanasos borre?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy sokaknak bevalt a ricinus olaj de volt akiknek nem. Nos ertem hogy egyen fuggo, de azert mondanatok rola velemenyt? Hajszint is irnatok? Ha festett akkor milyen es milyen az eredeti hajszined?

A homlokom eleg pattanasos, meg a hatam, tudnatok valami olyan kremet mondani ami nektek levitte? Kiprobalnam en is:) 15/l



2015. jan. 11. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt 846 vélemény is van. :)

Pattanásokra teafaolajat mondanak, bár én még nem próbáltam.

2015. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A ricinus olajat tényleg sokan szeretik és kozmetikailag valóban hasznos dolog.Olcsó úgyhogy ha érdekel a véleményektől függetlenűl próbáld ki, nem veszíthetsz sokat.Állig érő sötétszőke festett hajam van (eredetileg sötét barna).

Pár hétig használtam a hajamon nekem bejött,érezhetően jobb lett a minősége,de mindíg macerás volt lemosni úgyhogy elszoktam a használatától, viszont a szempillámat kenem vele és nagyon szép erős tőle.Hoszabb is sűrűbb is úgyhogy mindíg van itthon egy kis üvegcse belőle.

A pattanássokra pedig mint kozmetikus erősen ajánlom a fekete szappant.Ha eredményes szeretnél lenni akkor be kell vezetni egy tisztálkodási rutint minden reggel és este. Arcmosás,tonik,hidratálás alapvető lépések plusz heti 1x egy radírozás nem árthat.Az Avon Planet Spa török termál fekete szappana szerintem nagyon jó! 200ml ,de nagyon sokáig elég hiszen csak egy borsónyi kell belőle.Viszont azt figyelembe kell venni hogy 15 éves vagy ,pont a pubertás korban jársz és ilyenkkor alapvetően felborúl a hormon háztartás ami bizony pattanásokkal jár, teljes mértékben nem fogod tudni megszűntetni.Ha nagyon vészes keress fel egy kozmetikust arc tisztításra és ő nagyon sok hasznos infóval fog tudni ellátni.

2015. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ricinus nálam és húgomnál is durva hajhullást okozott, az orvos is azt mondta hogy egyáltalán nem jó a hajnak, fejbőrnek, szóval ne használjuk. Én inkább az orvosnak hiszek mint a neten terjengő hülyeségeknek.

Pattanásokra próbálj ki a fekete szappant, elég jó rá. Meg persze fontos az egészséges étrend is.

2015. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!