Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyantázás hatása meddig...

A gyantázás hatása meddig kellene tartson? Mindenhol azt hallom,2-3 hét de akár egy hónap is lehet-hát nálam nagyon nem így van!

Figyelt kérdés

Már X alkalmommal gyantáztattam mellkasomat, és 2-3 hét????

Ugyan.

Pár napon belül tiszta szúrós borosta vagyok.

2-3 hét helyett túlzás nélkül mondhatom, hogy 2-3 nap inkább.

Na most ilyenkor mi a helyzet?

Így értelmetlen az egész. Fájdalmas körlüményes + alig tart tovább mint a borotva.

Minek az egész?


2014. nov. 30. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gyorsan visszanő,bár talán ennyire nem,de 1 hét után már én is tüsis vagyok. Ezért én inkább borotválom,illetve testszőrnyíróval szedem le,nem vacakolok a gyantával. F.
2014. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a te szőrnövekedésed gyorsaságán múlik... nekem is 5 nap alatt kinő, mert gyorsan nő a szőröm. De pl tesómnak lassan nő, 5-6 hétig is sima.
2014. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyantába bele kell tapadnia a szálaknak,szerintem valamit nem jól csinálsz.Eltöröd a szálat nem kitéped,azért szúrós.Bízd inkább kozmetikusra.Valóban kell tartania 2-3 hétig.
2014. dec. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

soha nem csináltam magamnak. mindig kozmetikus csinálta.

és több kozmetikusnál is jártam éppen ezen elgondolsából mert azt hittem azért nő vissza ilyen hamar mert a kozmetikus valamit rosszul csinál.

de 4-5 kozmetikus mindegyike nem lehet kókler...

2014. dec. 1. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Kozmetikus vagyok.

Ajanlom neked, hogy olvass utana a haj (szor) novekedesenek. 3 fazisa van stb... Ha epp olyan fazisban van gyantazva, amikor mar amugy is a kihullas fele kozelit, akkor gyorsabban no ki az utanpotlas. Ezert tapasztalhatod azt, hogy gyorsan no. Ugyebar ezt sem te, sem a kozmetikus nem latja.

En ajanlom neked a cukorpasztas szortelenitest, keress olyan kozmetikust, aki csinalja. Budapesten tudok neked ajanlani, ha kell. Egyreszt nem is olyan fajdalmas, mint az egyeb gyantak, masreszt allergiamentes es a kicsi szalakat is ki tudja szedni, kimeletes, mert a borhoz nem, csak a szorhoz tapad.

Egyebkent a gyantazas masik elonye a borotvaval szemben, hogy rendszeres hasznalat eseten ritkul a szorzet, mert elhal a szortuszo.

Remelem, most mar vilagosabb a dolog :)

2014. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!