Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te is jártál már úgy, hogy...

Te is jártál már úgy, hogy végképp nem találtál kedvedre való fodrászt?

Figyelt kérdés
Még jó 2 éve sikerült jól megtépetnem egyenes fazonúra a nem túl göndör, de sok és hullámos hajam, de aztán idővel nagyon megnőtt. Aztán nem sikerült ugyanolyanra levágatni, rossz volt a fazonja, és azóta sosem ugyanúgy vágja le, ami nem lenne baj, de olyan tincseket meghagy, amit aztán nem tudok jól belőni, és nem elég egyenes a hajam. Nyáron új fodrászhoz mentem, ő még kevesebbet vágott, beszívtam.Aztán pár hónap múlva vissza a régihez, levágta, megint nem jól. Három hét múlva fotót vittem neki, magyaráztam percekig, megígérte, rendesen levág. Egy hétig jó volt a frizurám, belőtte, kimosom, tiszta vastag hullám mindenütt, kiborultam. Most magam vágtam le, de nem vagyok szakember, így sem a legjobb. Minden fodrász ilyen kimerítő, vagy csak én vagyok peches?

2015. jan. 14. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Én még nem voltam oyan fodrásznál, ahol jól vágták volna le a hajam. Bárhogy magyarázom, nem értik mit akarok. A szárítás a kedvencem. Alig van hajam, az is vékonyszálú. Mindig kérem kicsit dúsabbra szárítsák, emeljék meg a hajtövet, szerinted megemelik? Nem. Helyett még jól a fejemre simítják, hogy még jobban rátapadjon a fejemre az amúgyis lapos hajam. Hazajövök újból hajmosás és bedzárítom.magamnak! Kész tortúra ha fodrászhoz kell mennem. Ha találsz egy jót Pesten kérlek írj!
2015. jan. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig többet vágnak le a kelleténél, a fazont eltalálják csak túl rövid. Mondjuk nincs mit elrontani rajta, mert csak a végéből szoktam vágatni, semmi tépés meg ritkítás. Már ott tartok, hogy szorongok ha eszembe jut a hajvágás pedig ideje lenne már megejteni egyet, mert majdnem egy éve nem volt vágva a hajamból.
2015. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pesti, így sajnos nem tudok fodrászt ajánlani.

Pedig annyira nem göndör a hajam, mint mondjuk Hollmann Hannának a sorozatban, mégsem sikerül úgy beállíttatni, hogy egyenesen álljon. Csak azt nem értem, ha régen le tudta vágni olyan fazonra, most miért nem megy. A színnel is gondok vannak, mert valami középszőkét akarok, de rendre vörösesszőke lesz, és érdekes módon a fodrászon kívül mindenki vörösnek lát, de ő szőkének. A melír szokott csak segíteni rajta, de mégse festethetem agyon hogy hol melír, hol festés, mert akkor törékenyebb lesz, azt tapasztaltam. Ja és ha pedig szólok, hogy más szín kellene vagy többet kell még vágni, még be is sértődik.

2015. jan. 15. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!